Jump to content

dan010

Member_50
 • Content Count

  846
 • Joined

 • Last visited

About dan010

 • Rank
  Závislák

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydlí
  Liberec
 • Fanoušek značky
  PP a Laphroaig

Recent Profile Visitors

7,376 profile views
 1. Děkuji za rady, stavil jsem se u hodináře Wildta, kolem kterého jsem náhodou jel a koupil jsem tam po 100 Kč krásné krabičky od hodinek Káždopádně stejně bych ještě nějakou pouzdro koupil, tak kdyby někdo něco měl, tak mi pošlete SZ
 2. Než budu objednávat něco z netu neválí se doma někomu nějaké obyčejné cestovní pouzdro na hodinky, klidně bych vzal i více kusů. Třeba něco takového: https://www.chronoshop.cz/beco-cestovni-pouzdro-na-hodinky Jen bez toho označení chronoshop. Předání buď pátek / sobota Praha, nebo Liberec, případně poštou. Nebo nemáte někdo tip kde takové pouzdro koupit? To z chronoshopu je ideální, ale potřebuji bez loga. Potřebuji to na poslání hodinek, které jsem prodal přes chrono24, ale jsou to jen samotné hodinky bez boxu.
 3. Nautilus podle modelu, ale ty nejžádanější 10+, Aquanaut bylo poslední info cca 3-5 let, ale to už asi také bude víc.
 4. Nemá tu někdo nevyužívaný účet na uhrforum.de, který by mi mohl zapůjčit nebo věnovat? Zkoušel jsem se tam opakovaně zaregistrovat, ale zcela neúspěšně.

  1. Show previous comments  7 more
  2. jonyyy

   jonyyy

   Taky jsem to před nějakou dobou zkoušel, když jsem viděl něco zajímavého v inzerci. Anglicky, vypsal jsem i kalibry, které mě mám rád a že pracuji v hodinářském průmyslu. Zamítnuto.

  3. martar

   martar

   Neupřednostňujou z nějakýho zvláštního důvodu spíš amatéry než lidi z branže nebo amatéry "těžký váhy"? Nehraje tam z jejich strany roli nějaká strategie ohledně uhrforum inzerce? Radši amatéra co bude kupovat nižší a střední třídu a dodá střelivo domácím sniperům, než střelce co bude konkurovat mazákům, v inzerci vyzobávat top kousky a odvážet je pryč z DE?

  4. dan010

   dan010

   těžko říct, nechápu, proč s tím dělají takové obstrukce. každopádně účet už jsem od jednoho místního veleváženého člena získal :)

 5. Zakládám hodnotící vlákno člena tibor87. Prodával jsem mu hodinky ve vyšší cenové kategorii a vše proběhlo naprosto bez problémů. Velmi rychlá domluva a realizace. Tak to tady má fungovat. Děkuji! Dan
 6. dan010

  Rolex sraz Praha

  Proč hlasovat...já jsem pro aby se, udělal sraz ve všech výše uvedených termínech a kdo bude moct, tak vždycky dorazí. jinak teda za mě oba pátky jsou fajn 31/1 pa 1) Ronin 2) tkol 3) dan010 6/2 ct 1) Ronin 2) tkol 7/2 pa 1) Ronin 2) tkol 3) dan010 8/2 so 1)Ronin
 7. Já jsem nepsal, protože nemůžu, ve čtvrtek odjíždím na lyže a v podstatě až do konce roku mám už každý víkend plný a mohl bych tak akorát někdy v týdnu.
 8. Ten jsem našel, ale bohužel Slovensko nemá.
 9. No ti sice jo, ale poplatek 14? plus 0,63% vychází cca na 2000 Kč za jednu transakci, což mi přijde trochu moc, když vezmu že přes FIO na české burze platím 0,35% Ještě se domlouvám se Sympatií, zkoušel jsem jestli někdo nemá tip na někoho výrazně levnějšího než je Patria, protože platit cca 1% z investice jen za poplatek mi přijde trochu moc.
 10. Chci koupit nějaké akcie na slovenské burze (TMR). Na pražské burze to je naprosto nelikvidní a výrazně dražší. Na tu Slovenskou zase nemůžu najít nějakého normálního brokera, který nemá nesmyslné poplatky i třeba z portflia. V ČR používám FIO, to bohužel slovenskou burzu neumí. Nemáte někoho tip na brokera, přes kterého tam akcie koupit?
 11. Já mám ještě schůzku v 16 hod v České Lípě, ale tu 18tou bych měl stihnout. Tak v úterý v 18 v Chicago. Já písnu Petrovi, kdyžtak napiš zbytku, aby si toho všimli.
 12. To mě taky napadlo a taky se mi hodilo. V kolik ve 20 hod? nebo to dáme už dříve? Já bych mohl nejdříve v 18 hod.
 13. Čau bando, co zase nějaký pivečko v týdnu v Chicago? Kdo by jak mohl?
 14. dan010

  Rolex sraz Praha

  No hoši hrozně rád bych se přidal, ale toho 12.10. budu mít na víkend dceru, takže jedině že bych se stavil na jedno pivo s ní. Nebojte, zkrátil bych já řemínek u Datejustů :-D Ale spíš to nevidím. Toho 26.10. bych teoreticky mohl, ale decentně, páč 27.10. ráno odjíždím pryč. Každopádně víc lidí je na toho 12.10., což asi fakt nedám.
×
×
 • Create New...