Jump to content

dan010

Member_50
 • Content Count

  843
 • Joined

 • Last visited

About dan010

 • Rank
  Závislák

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydlí
  Liberec
 • Fanoušek značky
  PP a Laphroaig

Recent Profile Visitors

7,035 profile views
 1. Na chrono24 jsem je zatím nedal, jsem na to hrozně línej, zkusím ještě UP tady
 2. Nautilus podle modelu, ale ty nejžádanější 10+, Aquanaut bylo poslední info cca 3-5 let, ale to už asi také bude víc.
 3. Nemá tu někdo nevyužívaný účet na uhrforum.de, který by mi mohl zapůjčit nebo věnovat? Zkoušel jsem se tam opakovaně zaregistrovat, ale zcela neúspěšně.

  1. Show previous comments  7 more
  2. jonyyy

   jonyyy

   Taky jsem to před nějakou dobou zkoušel, když jsem viděl něco zajímavého v inzerci. Anglicky, vypsal jsem i kalibry, které mě mám rád a že pracuji v hodinářském průmyslu. Zamítnuto.

  3. martar

   martar

   Neupřednostňujou z nějakýho zvláštního důvodu spíš amatéry než lidi z branže nebo amatéry "těžký váhy"? Nehraje tam z jejich strany roli nějaká strategie ohledně uhrforum inzerce? Radši amatéra co bude kupovat nižší a střední třídu a dodá střelivo domácím sniperům, než střelce co bude konkurovat mazákům, v inzerci vyzobávat top kousky a odvážet je pryč z DE?

  4. dan010

   dan010

   těžko říct, nechápu, proč s tím dělají takové obstrukce. každopádně účet už jsem od jednoho místního veleváženého člena získal :)

 4. Zkusíme slevu na 99.000,- Kč, něco už proběhlo, ale ztroskotalo to na tom, že kupující chtěli výměnu. Opravdu jen prodej, případně výměna pouze za jiné Rolex.
 5. 37.000,- Kč jen prosím žádné výměny, mám toho fakt moc.
 6. Tak ještě jeden UP za 98.000,- Kč na stole v českých a pak půjdou současně i na chrono24, kde je aktuálně nejlevnější full set za 112 tisíc - viz odkaz nahoře.
 7. Zakládám hodnotící vlákno člena tibor87. Prodával jsem mu hodinky ve vyšší cenové kategorii a vše proběhlo naprosto bez problémů. Velmi rychlá domluva a realizace. Tak to tady má fungovat. Děkuji! Dan
 8. Na chrono24 viz odkaz výše už jsou nejlevnější bílé za 108 tisíc!! Moje cena 98 tisíc už níže nepůjde.
 9. UP a pokud čekáte další slevu, tak nebudou. Nejlevnější bílé na chrono24 jsou z Itálie za 104 tisíc a to Vám přijdou s koronavirem, takže nejlevnější mimo Itálii jsou z Estonska za 108 tisíc, nejlevnější v Německu za 111 tisíc. Takže další sleva už nebude, ještě to tady budu chvíli zkoušet a pak půjdou na chrono24 za víc. https://www.chrono24.cz/search/index.htm?countryIds=BE&countryIds=CZ&countryIds=DK&countryIds=EE&countryIds=FR&countryIds=IE&countryIds=IT&countryIds=LU&countryIds=DE&countryIds=NL&countryIds=PL&countryIds=PT&countryIds=AT&countryIds=RO&countryIds=GR&countryIds=SK&countryIds=ES&countryIds=SE&countryIds=UK&dosearch=true&maxAgeInDays=0&pageSize=60&priceFrom=0&priceTo=-1&query=iwc+3714&redirectToSearchIndex=true&sortorder=1&specials=102
×
×
 • Create New...