Přejít na obsah

fermuello


Doporučené příspěvky

  • po 3 týdnech...
  • po měsíci...
  • po 3 týdnech...
  • po 2 týdnech...

Od fermuella jsem kupoval nějaké pásky k hodinkám. Drobnost za pár E ale byl to můj první nákup zde na fóru.

Absolutně bez problému.

Teď s ním mám smluvenou výměnu a čekám na FORTIS Square. Moc se těším.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Tak bohužel svoje pozitivní hodnocení musím změnit.

Kupoval jsem ty Perrelety co byly v inzerci, chvíli jsme si psali. Mimo jiné jsme se ptal na řemínek - že není origo jsem viděl, chtěl jsem vědět, jestli je to pravej krokodýl. Bylo mi obratem sděleno, že je.

Hodinky přišly, všechno ok, akorát ten řemínek je Hirsch Aristocrat - http://www.watchobse...word=aristocrat - imitace. Na hodinkách v týhle kategorii mi přijdou imitace čehokoli dost divný a kdybych to věděl, ani náhodou si je nekoupím. Napsal jsem tedy fermuellovi, jestli je ochotnej se se mnou podělit o náklady na nákup novýho, pravýho krokodýla - moje představa byla 1000 CZK, stejně bych ještě litr doplácel. Bohužel, nebyl. Bylo mi řečeno, že hodinky můžu vrátit, OK. Podmínky jsou ovšem takový, že na vlastní náklady pošlu zpátky (poštu ze Slovenska do Prahy jsem samozřejmě platil) a po obdržení hodinek mi pošle zpátky peníze. Jinými slovy, 40 EUR za poštu a 200 CZK za převod peněz v prdeli. O poštovný se prý podělit nemůžeme.

Takže děkuju, ale jak už jsem psal v SZ, pouze jsem doufal v to, že ty hodinky dostanu ve stavu, jak jsme se dohodli.

Chápu, že se u toho řemínku třeba mohl překouknout, ale pak bych i čekal, že se k tomu postaví trochu jinak.

No nic, o zkušenost víc.

A jo, taky mi to přijde směšný.

EDIT: Sakra, to jsem teda doufal, že můj 1000. příspěvek bude slavnostnější:)

Upraveno uživatelem Micey
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A jo, taky mi to přijde směšný.

 

To především. I když možná spíše trochu smutný :).

 

Už jsem se naučil tady nepsat svůj názor, dokud se nevyjádří obě strany, takže to komentovat nebudu. Jestli Ti ale mohu napsat svůj názor na hodinky, tak těch 40 éček obětuj a hodinky pošli zpět. Sám dobře vím, jak i malý detail dokáže zkazit chuť z nových hodinek.

Upraveno uživatelem jacob
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

20 za jednu cestu, pojištěný na 1000. Normálka Slovenská pošta.

 

Jaaj sorry :) Nevsimol som si, ze k tomu bola drevena bedna :D

Ale aby to nebol az taky OT, tak moj nazor je, ze ked nebolo kupene to, co bolo v popise(krokodil), tak to postovne by sa malo minimalne rozdelit.

Upraveno uživatelem xXx8xXx
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pani vec sa má tak že je Micey sa ma pýtal na remeň. Ja ako laik som mu nevedel povedať čo to je, tak som ten názov dal do googla (klasika). Povyskakovalo mi tam slovíčko Crocodile tak som si myslel že je to krokodíl. Avšak som sa mýlil. Navrhol som mu ja sám že ak nie je spokojný hodinky si vezmem spať a peniaze mu bez problémov vrátim, avšak poštu mu nepreplatím. On sa následne rozhodol že si hodinky nechá .....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...