Přejít na obsah

Novacci a pravidla


skalis

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 251
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Prepacte ak je to OT, pokusam sa zistit ako mozem nieco dat do sekcie Predaj, no zda sa, ze som zatial maly zavislak k tomu aby mi to bolo povolene. Existuje tu ina moznost, ako napr ze by niekto, kto mi veri predal v mojom mene? Ak ano, ako takeho cloveka najdem?

 

:eek:  zkus si dát inzerát na seznamku chronomagu   :wub:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a proc? zijeme v trznim kapitalismu, ne komunismu, tak uz to konecne pochopte

Protože podle platných pravidel- jestli je zase někdo neměnil, ale to jsem nenašel- jsou tady aukce, i ty holandské, pořád ještě zakázané. A inzerát, ve kterém se objeví hodinky za téměř dvojnásobnou cenu než stály loni, ničím jiným než aukcí - skrytou v SZ- není.

 

Edit: a řeči o kapitalismu a komunismu jsou politika, a ta na chronomag nepatří :lol2: tím spíš, že v tomto případě má za úkol dehonestovat názor diskutujícího škatulkováním k politické příslušnosti, kterou jako tvor striktně apolitický rozhodně odmítá. 

Upraveno uživatelem straspol
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ale to neni aukce. proste dal cenu a uvidi se, slevit muze vzdycky. ja jsem ty orliky prodaval tusim jako prvni tady na foru, za 60 nebo kolik, kupujici se ptal, koik staly novy, ja rek 45, a stejne je koupil. ze su kurva, to vim, a nemam s tim nejmensi problem. je to vse jen veci nabidky a poptavky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YPO

dejme do pravidel, že je proti pravidlům zpochybňovat ceny v prodeji a příště může takovej ukřivděnec s pocitem méněcennosti hned dostat banán ;-)

tak vono to v pravidlech je : Jakékoli dohady o ceně řešte prosím pomocí SZ a nebo v nějakém jiném vlákně.

 

trochu mi uniká ta druhá část, kdy tu bylo nepsané pravidlo nekomentovat cenu - a to ani v té černé kronice vpravo na úvodní straně, ale on se prostě občas nějakej ten mudrc najde .... no

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dovolte mi kratke vyjadrenie sa :)

 

Cely moj pribeh je postaveny tak, ako pisem, ziadne ryzovanie ani nic podobne. Chcem zacat nosit financovu limitku, takze ponukam na predaj LE45, a to s nulovym ziskom. Ak by vsak niekto bol ochotny zaplatit za tu financovu limitku tolko co ponukam, fajn, nieco na tom ziskam a budem nadalej nosit LE45... rozhodnutie na urovni balancu rozumu a srdca. Vobec sa za to nehanbim.

 

A co sa tyka fotiek, mam vsetko, co k tomu treba, dnes som zaujemcovi fotky poslal. Pochopte, ja to zas az tak moc predat vlastne nechcem...

 

A kedze uz sem pisem, mam este otazku. Kto by mi povolil aby som do inzeratu umiestnil dobrocinnu aukciu?

Rozhodol som sa predat suplikove kusky a napadlo ma vydrazit ich (i ked nejde o ziadne unikaty) a vyslednu sumu poslat Nadacii Terezy Maxovej.

 

Vdaka a krasny den,

M

 

 

A este drobnost, kedze som sa docital, ze mate pocit, ze na tom zarabam bohviekolko... mali ste vidiet tie diskusie ked som to kupoval, kto za kolko ponukal a ako... to, ze som kupil predrazene je moj problem. Ak ma niekto pocit, ze chcem na predaji financovej limitky vytrieskat strasne love, sklamem ho... cena tychto hodiniek sa splha hore urovnou zaujmu. Pre mna maju momentalne hodnotu 80k, s tym vedomim ich budem hrdo nosit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Ahoj vsichni, mel bych takovy dotaz: jaky ma smysl, abych mohl inzerovat az po napsani 50 prispevku? Plati jeste takove pravidlo? Ptam se ze dvou duvodu: jednak bych rad vymenil stavajici hodinky za jine a jednak mam na prodej par starsich strojku, ktere by tady nekoho mohly zajimat, ale dat je sem nemuzu. Mam Stowa Flieger ohne Logo, hodinky me zajimaji, ale vypisovat o nich na foru me nejak nelaka. Diky za reakci nekoho povolaneho. Ales

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já to zkusím. Mezi 30000 registrovanými neodhadneš zapáleného nováčka od šizuňka, co sem přijde kšeftovat. Prodej je bonus pro členy, kteří jsou tady aktivní a jsou členy diskuzního fóra. To je celé, šizuňka odradí čekat půl roku, a pokud čeká půl roku jako tichý střelec a pak chcezačít kšeftovat, musí 50 x něco sesmolit. A to některé odradí taky. Když se kácí les, lítají třísky a pak to schytají i ti, kteří se o hodinkách nehodlají rozepisovat. Osobně bych pravidla pro inzerci ještě zpřísnil, pár kšeftařů tady je. Ale s tím prd naděláš.

Na tvoje Stowa flieger máš poptávku, tak si to vyřiď a nemusíš nic řešit. Starší strojky dej na aukro, kluci tady aukro sledují a máš klid.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...