Přejít na obsah

Novacci a pravidla


skalis

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 251
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Díky, možná by stálo za to to tam nějak stručně napsat. Všimnul jsem si toho až dnes, tak jsem to hledat, našel začátek tohoto vlákna a z příspěvků 8 a 9 (uff a Kamil) mi přišlo, že už to objevení odkazu v profilu znamená, že jsem něco provedl. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Je zvláštní, že kdysi dávno jsem již jeden inzerát podal, přeci jen tu jsem již 7 let. Nechci psát úplný koniny jen proto, abych získal oněch 50 příspěvků a mohl se ozvat v sekci Prodám event. vyhodit nějakej ten inzerát. (zastávám názor, že lepší než vypustit kravinu- je mlčet, škoda že to tak není chápáno třeba i na odborných kongresech v mém oboru). Jenže jak toho docílit jinak?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Ahojte, jsem už registrovaný nějaký ten pátek, moc nepíšu, hlavně čtu, hledám atd ... teď to neberte jako reklamu, na svém fóru (které nemá zdaleka tolik uživalelů jako to vaše), ale nové registrace + dotazy s masovým nástupem iPhonu vyletěli šíleně nahoru a začal jsem mít na fóru neskutečný bordel. včetně podvodných inzerátů, spam botů a podobně.

 

To co jsem udělal v rámci našich možností bylo že nováčci nemohou nic postovat bez schválení, napíšou dotaz, založí vlákno a když je to hloupost prostě se jim to smaže (nebo pustí ven) moderátor, postupně s počtem příspěvků získávají rank který jim otvírá další pro ně skryté sekce.

 

Tohle jsem udělla já.

 

Bylo to podobné na začátku, dejme tomu 1000 lidí, skoro jsme se znali osobně, klidná atmosféra "uzavřeného" klubu pacientů, dnes má iPhon každý uhrovatý dorostenec, proto jsem udělal to co jsem na fóru udělal a hotovo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Ahoj

 

Jsem jenom pouhý "nováček" ikdyž tady nejsem dva týdny ale chtěl bych se zeptat jestli by mohl prodejce který prodává v prodejní sekci hodinky Traser nabídnou ke zhlédnutí i aktuelní foto prodávaných hodinek a né stažený obrázek z webu ;) Nejsem nějakej rejpala ale asi by toto mnělo být pravidlo jinak to tady bude jako z některými prodejci na Aukru :( Jistě mohl bych mu to napsat sám ale jsem jenom pouhý "nováček" :blush02: 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj

 

Jsem jenom pouhý "nováček" ikdyž tady nejsem dva týdny ale chtěl bych se zeptat jestli by mohl prodejce který prodává v prodejní sekci hodinky Traser nabídnou ke zhlédnutí i aktuelní foto prodávaných hodinek a né stažený obrázek z webu ;) Nejsem nějakej rejpala ale asi by toto mnělo být pravidlo jinak to tady bude jako z některými prodejci na Aukru :( Jistě mohl bych mu to napsat sám ale jsem jenom pouhý "nováček" :blush02:

 

jsi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj

 

Jsem jenom pouhý "nováček" ikdyž tady nejsem dva týdny ale chtěl bych se zeptat jestli by mohl prodejce který prodává v prodejní sekci hodinky Traser nabídnou ke zhlédnutí i aktuelní foto prodávaných hodinek a né stažený obrázek z webu ;) Nejsem nějakej rejpala ale asi by toto mnělo být pravidlo jinak to tady bude jako z některými prodejci na Aukru :( Jistě mohl bych mu to napsat sám ale jsem jenom pouhý "nováček" :blush02:

 

V inzerátu se píše: "Vlastní fotky případně nafotím". Tak mu o ně napiš, jsi nováček, ale napsat mu snad můžeš. Nechápu, proč by to měl někdo dělat za tebe... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to, ze tam ma napicu fotku, je jeho problem, ne tvuj, a kdyz je holt chce prodavat dyl, tak je to jeho problem. foto prodava, na druhou stranu ho nikdo nenuti. tenhle web je relativne liberalni, takze se nevyzaduje inzerat podle sablony, ale temer kazdej clen pochopil, ze cim lip hodinky popise, nafoti a cim rozumnejsi je cena, tim driv se prodaj. jsou zde i vyjimky - IPA a milis :) a je fakt, ze cim debilnejsi daj popis a vyblitejsi fotky, tim driv prodaj. tak trebas se dotycny clen inspiroval u nich, bo fotka s nactkou je vskutku kuriozni :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pelikáne, jak je napsáno v inzerátu: jsou to nový hodinky, se kterýma byla udělaná recenze. Co bys chtěl fotit na nových hodinkách? Jediné, co stojí za řeč jsou ty vlasovky na sklíčku. Pravda, mohl jsem tam hodit vlastní fotky, to zas jo. Tys zas mohl překonat svůj ostych a napsat mě, místo divnejch keců tady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

O.K. beru to na vědomí a pokud jsi kdojinej mněl pocit že to jsou "divné kecy" tak Já myslím že to "divné kecy" určitě nebyli ale je to asi věc názoru -_-

Divný kecy to určitě byly, kor ve vlákně, kerý se věnuje úplně jinejm věcem

Upraveno uživatelem Sedlin
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To vlákno se jmenuje nováčci a pravidla a tak jsem napsal svůj názor B) Myslím že někdo kdo je tady už nějaký pátek by určitě mněl vědět co se sluší a co ne a jak píše RLX4EVER je tento web liberální B) .......Labilní Antikrist?........ :lol2: :lol2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

... chtěl bych se zeptat jestli by mohl prodejce který prodává v prodejní sekci hodinky Traser nabídnou ke zhlédnutí i aktuelní foto prodávaných hodinek a né stažený obrázek z webu ;) ...

 

Ty jsi se tady ale hlavně ptal. A mnohem lepší bylo poslat prodejci SZ.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To určitě ano maš pravdu ale příště se už ptát raději nebudu:mellow:nemyslel jsem tim nic proti prodejci kdojinej nikdy jsem ho nevidel ani nevim kdo to je,byl to prostě jenom obecný dotaz ikdyž nekterým připadal že můj dotaz je rejpavej:mellow:

 

Odesláno z mého GT-I8530 pomocí Tapatalk 2

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...