Jump to content

Sraz Chronomagu - Prostejov

Recommended Posts

• Replies 642
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

nikdo takový, kdo by se ti smál, tam nebude ...

Genau! Vsichni magori do hodinek, kteri prijdou s dobrymi umysly a nezasednou mi zidli jsou vitani. :-)

Apropo panove. Nechce se mi listovat ve vlakne....mel na me nekdo z vas nejake konkretni pozadavky stran hodinek, ktere jsem mel vzit ukazat na sraz? Dvoje az troje jsem asi schopen uhlidat....bzzzz. Ale uz jsem zapomnel o ktere byl vlastne zajem. Abych vas zbytecne nenudil roladama nebo plesnifkama. Vim ze nekdo chtel videt pilotky steiny, vic uz nevim.

Zdravím chlapi, možná si mě někdo pamatujete z Olomouckýho srazu, dtáhnul mě tam Cyril. Rád bych do toho sProstějova jel, ale mám rozebraný auto a zachytil jsem že snad někdo jede přes Olomouc a má místo, tak kdyby mě někdo vzal budu rád a buď se podělím o benzín, nebo třeba o pivo -řidič má být veselej. :-)

Zdravím chlapi, možná si mě někdo pamatujete z Olomouckýho srazu, dtáhnul mě tam Cyril. Rád bych do toho sProstějova jel, ale mám rozebraný auto a zachytil jsem že snad někdo jede přes Olomouc a má místo, tak kdyby mě někdo vzal budu rád a buď se podělím o benzín, nebo třeba o pivo -řidič má být veselej. :-)

Tak ho kucí někdo vemte. :cheers:  Svýho Land Rovera má u nás na JIPce  :mummy:. On vám za odměnu ukáže jeho 1000m Tritony :lol2:  

ále, trabl je v tom, že žádný mít nebudu...

ale zato vezmu foťák, když nás bude tolik. takový familyphoto o třiceti kouscích v kalendáři nesmí chybět :)

Mě se Cyril posmívá, že mám hnusný hodinky, to jen ať tě třeba nezaskočí... :lol2:

milí kolegové,

bohužel budete mít o jedno místo více,protože se dnes nezůčastním. :(

Mám doma rodinné trable.

Užijte si tuto jistě perfektní akci i za mě.

To mi moc líto :(  doufam ze nic vážného..

milí kolegové,

Mám doma rodinné trable.

milí kolegové,

Mám doma rodinné trable.

Martine, to jistě naštve... Tak ať to vyřešíš!