Jump to content

Ondrej71

Member_50
 • Posts

  8,380
 • Joined

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Fanoušek značky
  Rolex * Omega * Longines * Seiko * Prim * Casio * Waltham

Recent Profile Visitors

15,943 profile views

Ondrej71's Achievements

MegaXXLzávislák

MegaXXLzávislák (8/8)

 1. Jsou super. Pohodlně, dobre čitelné, velká rezerva chodu, dobrá lumi, díky povrchové úpravě se nemusíš bát škrábanců - jo, jsou fajn. Ja mám ty svoje v prodejní sekci, ale to je jen proto, źe střídám Rolexy a Omegy a na ostatní hodinky se moc nedostane, a zrovna těchto je skoda, aby ležely v trezoru.
 2. Vyměním tyto parádní bílé univerzály, více info a fotky v prodejní sekci ZDE , zde jen ilustrační foto z netu. Mám zájem o : - Nějaká více společenské hodnky bez lunety, např Seika, např. z řady Presage, 39-41mm, se safírem, automat - Longines Legend Diver Trade price 26.000 Kč
 3. Prodám svoje bílé krásky Seiko Prospex SPB313J1, nosím jiné kusy a na trezor je jich škoda. Stav 99,99%, na ruce jen párkrát. Koupeno u Helveti.cz 06/22, první majitel Parametry: -Velikost 41mm, výška jen 12,3mm - super pohodlné -Vrtané nožky pro snadnou výměnu řemenu -Povrchová úprava ocelového pouzdra a tahu super hard coatibg - zvýšena odolnost proti opotřebení -Rezerva nátahu 70 hod -WR 200m -Tah s extenzí -Parádní lumi -Lug -20mm Komplet balení , cena 24.999 kč Možnost výměny za zajímavá Seika z řady Presage nebo za Longines Legend Diver ( s mým doplatkem, trade price 26.000 kč)
 4. Kennedy Space Centre, Orlando, Florida, USA
 5. Jj, do sněhu , i na léto
 6. Tvarově je stejné, jen trochu menší a nižší. A má to myslím tu dia shield povrchovku
×
×
 • Create New...