Přejít na obsah

Steinhart Aviation GMT


Doporučené příspěvky

Čus, jsem původní majitel těchto hodinek a měl jsem je cca rok, než jsem naznal, že přesto jak jsou super, tak potřebuji chrona a tudíž jsem si objednal ten samý model v chrono verzi (mimochodem opět poměrně netradičního ztvárnění sčítačů ve srovnání se všemi ostaními chrony co znám). Ja říkáš, tyhle hodinky, jsou o designu a je to poctivý kus železa, ale také o funkčnosti, kdy velká korunka umožňuje pohodlnou manipulaci, masivní šroubovací stěžejky jsou prakticky nezničitelné běžným užíváním a čitelnost je dokonalá za všech situací. Tohle jsou tool watch jak sviňa a ke gay hodinkám mají opravdu namíle daleko. Ostaně moje žena o mě tvrdí, že jsem ultimativní heterouš, takže asi tak. Jinak s přesností tohoto strojwe jsem byl navýsost spokojen. mě dělaly cca +4 s za den. Teď jen doufám, že v podobných hodnotách se budou pohybovat i má chrona.

 

Dosť dobrý model. Vo vlákne Výberu hodiniek, má jeden člen zvláštny názor - hranaté hodinky = trochu "priteplé" pre chlapov...tak to je len neznalosť, lebo toto je kus železa, hrany puzdra, žiadny medík na chleba :)

 

 

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
  • po 4 týdnech...

přidám taky svůj názor, vypadají jako hodinky pro pěkně nabuzenýho heterosexuála. v životě jsem pár homo... viděl, ale žádnej neměl pořádný hodinky!!(snad jsem se nedotkl homosexuálů, nic proti nim nemám, když mě neobtěžují)

Hranatý mají svůj půvab, jak ladí tvarem k řemínku, mě se jeden čas líbily ZIXENY, jak se nedávno prodávaly s krásným tahem - byly hranatý.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...