Přejít na obsah

Vintage divers ...


M@chino

Doporučené příspěvky

Moc hezké, pro Zodiac mám slabost. Rád bych vlastnil ty z toho článku - původní Sea Wolf. Nosil je i Zodiac :-). Co ti na nich chybělo? Je škoda, že dnešní už nedělají vůbec v mechanice

 

Vcera jsem puvodni Sea wolf videl na americky ebay,cena tusim cca 7litru...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moc hezké, pro Zodiac mám slabost. Rád bych vlastnil ty z toho článku - původní Sea Wolf. Nosil je i Zodiac :-). Co ti na nich chybělo? Je škoda, že dnešní už nedělají vůbec v mechanice

Bylo stržené pero a pérovník se nedá rozebrat takže výměna a pak jen sklo, těsnění, korunka a řemínek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Uvnitř je mechanický EB 8800, 17 kamenů. Orion byl na Aukru už cca před rokem a utekl mě kvůli výpadku netu :-(. Myslím, že teď to jsou ty samé a už jsem si bratříčky k Basis nenechal utéct. Orion je totiž v Divers encyklopedii a tak mě zajímalo kdo je dělal ... jinak v současné době jsou rozebrané (viz. foto v pozadí). Je nutná výměna kotvy a možná i setrvačky ... tak čekám na díly. Až je dám do kupy udělám galerku ... s popisem. 

post-11168-0-01918900-1403545729_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Uvnitř je mechanický EB 8800, 17 kamenů. Orion byl na Aukru už cca před rokem a utekl mě kvůli výpadku netu :-(. Myslím, že teď to jsou ty samé a už jsem si bratříčky k Basis nenechal utéct. Orion je totiž v Divers encyklopedii a tak mě zajímalo kdo je dělal ... jinak v současné době jsou rozebrané (viz. foto v pozadí). Je nutná výměna kotvy a možná i setrvačky ... tak čekám na díly. Až je dám do kupy udělám galerku ... s popisem. 

 

Aha, já si říkal, že by tam mohl být EB 8800. Divers encyklopedii? Co se přesně to je a kde ji najdu? Mám pár kousků diverek a mrknul bych :-). Je mazec, že to jsou vlastně stejné hodinky a "jiná značka".

 

Ty Orion byly prodávány jako nefunkční a šli tuším za 600,-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...