Přejít na obsah

Elton sport Igen chronomag limited edition 2007


cigi

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 544
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

X-bobe píšu jasně, že každej si může dát barvu, jakou bude chtít (já jsem zkoušel oranžovou a červenou, ale jde modrá, zelená, žlutá, růžová......každá), tohle není limitovaná serie, na to má málo znaků, jde jen o systém té lunety a ruček - to je to důležité, hrají spolu a ciferník je jen různě barevné hrací pole. Proto jsem taky po zkušenostech z l.e. volil černou a bílou barvu, jde to ke všemu - každej se může individualizovat. Taky je to reakce na barvu datumky a pozici na 3 - konečně se mi doufám alspoň částečně podařilo potlačit tu asymetrii a snad i ten ulomenej index na 3 už není tak strašnej, tedy alspoň na tý malůvce.

Pokud někdo bude chtít sportky s touhle lunetou a ručkama, a velkou korunkou, může se připojit, ušetříme za přípravu matrice. Časový horizont vidím tak 3 měsíce - do tý doby mi prim zrenovuje modrý sporty II. Jetli chcete, pošlu vám ten obrázek, abyste si vybírali vlastní barvu. Když nás bude 11, můžeme zkusit i vlastní grafiku ciferníku, něco nám ještě zbylo, ale to bych teď neřešil - teď jde o souhru lunety, ruček a korunky.

 

 

to cigi

V poslední době mne nejvíc zaujala barva a hlavně "rastrované" provedení IWC ciferníků. Co se nechat inspirovat tam? Nemám program na úpravu obrázků, ve kterém by mi šla provést změna barvy ciferníku, tak ani nevím zda by to nebylo moc divoké? Jen mne to při čtení napadlo. Nebo co třeba béžová?

To jen tak aby zchladly emoce a začlo se zase přemýšlet.

post-1394-1184757492.jpg

post-1394-1184757503.jpg

post-1394-1184757534.jpg

post-1394-1184757553.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak znova Ondraji - nekážu o morálce, to ne! Nepovyšuju se, jestli máš ten pocit, něco se zvrtlo, sorry. Žebrota je alegorické označení lidí, kteří více, než hodiky milují své peníze v hodinkách bohužel shodou okolností uložené a z toho důvodu vyznávajících slevu jako jediné hodnotící kriterium a nevybíravě se tedy slevy dožadujících.

 

šmarjá, ty grahamy se slepeckým písmem na ciferníku jsou krááásný!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sleva jako jediné kritérium, nikoho takového tu neznám. Slovo sleva je dnes zcela běžný výraz používaný stejně často jako třeba chleba, mléko. Není na tom nic špatného pohoršujícího, takto nás vychovává doba. Že ty to nepoužíváš, to je tvoje věc. Tak se nepovyšuj nad ty, kteří ano.

To, že se zeptám, kolik renovace konkrétně stála ? Ano, nic mi do toho není, máš pravdu, ale zeptat se můžu, ne ?

To že jsem nedostal odpověď mi nevadí, (ale stejně soukromě od někoho jiného ano) já spíše napadal systém, kdy firma přímo žadoní na zákazníkovi o to, aby se ty ceny neříkaly. To prostě nemá dnes obdoby a je to jak z jiné doby či pohádky.

 

PS: pokud někdo říká, že nemiluje více či méně své peníze, tak je buď blázen nebo lhář.

 

Jinak např. většina sběratelů vidí ve své sbírce zhodnocení. Je to taky žebrota ? Ty to máš totiž narýsováno moc černobíle ten život, jinak bys nemohl hlásat takové soudy.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já zase nemám rád, když se někdo chová jako rozmazlený fracek, kterému berou hračku, vzteky okolo sebe kope, uráží kde co a kde koho, pak přijde jako by nic a hlásá tu o morálce. Měl by si nejdříve zamést před vlastním prahem. Jestli se tu někdo někdy povyšoval, tak právě on, protože je ztělesněná dokonalost a většina ostatních je jen žebrota. :shit:

No, Ondraji, to sis nemoh dojít nejdřív na toaletu? Vždyť nám to tu bude smrdět. :o

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Archivováno

Toto téma je nyní archivováno, a proto není možné odpovídat na toto téma.


×
×
  • Vytvořit...