Přejít na obsah

Rakusko - Rakuske alpy


Doporučené příspěvky

Z Prahy se mi nejlíp jezdí do Schladmingu. Cca 420 km, a hlavně: 4 perfektní střediska. Jezdím většinou ve čtvrtek ráno, třeba těsně před 4:00. O půl deváté jsi na sjezdovce. Maximální spokojenost. Když jsem ještě žil v Brně, tak jsem měl celoroční permici na Semmering. Na víkend Ok, na týden ale blbost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Z Prahy se mi nejlíp jezdí do Schladmingu. Cca 420 km, a hlavně: 4 perfektní střediska. Jezdím většinou ve čtvrtek ráno, třeba těsně před 4:00. O půl deváté jsi na sjezdovce. Maximální spokojenost. Když jsem ještě žil v Brně, tak jsem měl celoroční permici na Semmering. Na víkend Ok, na týden ale blbost.

 

Podepisuju Bertika.

Schladming nemá chybu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

v rakousku jsem zatím zažil nejlepší hintertux. salbach, kaprun, zeel am see i kitzbuhel jsou taky super. dachstein west nejezdi ani kdyby jsi to měl zadarmo. teď ale pojedem na víkend do it do livigna a prý je to o třídu lepší a ten kousek prý stojí si za tosi zajet.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po roku...

kamkoliv :) maji rakusaci pravdu s tim svym sloganem prijedte-ozijte, zatim se mi to v rakouskych alpach podarilo vzdycky...

k tomu co je napsano vyse bych pridal svoje:

my jsme jezdili dlouhe roky ke kitzbuhelu, v lete nezapomenutelne vychazky pod pohorim Wilder Kaiser, paradicka :) tam je to proste krasne na vsechny strany...

letos v zari jsem byl ve schladmingu, udoli rohrmoos po stezce national geographic a vesnicka filzmoos pod bischopsmutze, to taky nemelo chybu, smer dachstein jeste nemam prozkoumany. maji tam paradni sommercard (ale nevim jestli uz v kvetnu a nevim od kolika dnu pobytu), na kterou je plno lanovek a atrakci zdarma nebo alespon s velkou slevou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...