mlsoun1 Odesláno 4. října 2013 Autor Nahlásit Odesláno 4. října 2013 Jsou to krásný hodinky a řemen jim Dušane neskutečně sekne. Ale ve středu jsem vyhrál v jedné aukci IWC BP,tím pádem dvoje pilotky jsou zbytečné,ikdyž mi těchto bude hodně líto.
NERO.8 Odesláno 4. října 2013 Nahlásit Odesláno 4. října 2013 Jsou to krásný hodinky a řemen jim Dušane neskutečně sekne. Ale ve středu jsem vyhrál v jedné aukci IWC BP,tím pádem dvoje pilotky jsou zbytečné,ikdyž mi těchto bude hodně líto. tak to moc gratuluju Marceli ... vítej do klubu ... já se na ně nemůžu vynadívat ... kde máš fotky ?
mlsoun1 Odesláno 4. října 2013 Autor Nahlásit Odesláno 4. října 2013 Díky Pavle,no ještě je nemám doma.Jak budou doma,tak je vystavím.Už se na ně moc těším
maiq Odesláno 18. října 2013 Nahlásit Odesláno 18. října 2013 Chtěl jsem ti ty Steiny pochválit, vidím, že je pozdě :-D Hlavně ať jdou do dobrých rukou, na dobré zápěstí!
mlsoun1 Odesláno 19. října 2013 Autor Nahlásit Odesláno 19. října 2013 Si říkám,jestli si je nemám nechat.Proč nemít dvoje pilotky? Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím. Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím. Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím.
NIGHTinGALE Odesláno 19. října 2013 Nahlásit Odesláno 19. října 2013 Pěknej průhled, super sendvič... prostě Steinhart opět ukázal, že umí super kousky za rozumnej peníz, byť občas vyrobí i něco, co mi hlava nebere.Nicméně, tyhle pilotky řadím mezi ty super kousky
Doporučené příspěvky
Archivováno
Toto téma je nyní archivováno, a proto není možné odpovídat na toto téma.