Přejít na obsah

Elegantní černé potápky do 15 tis.


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 93
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Hamilton Seaview Day Date Auto

Elegantní jsou na potápky dost myslím a odpovídají požadavkům... jednoduchý, čistý... i když WR je jen 100m

hamilton-seaview-day-date-auto-h37565131

 

 

Co Epos Sportive (Black)...tuším, že cenovka nových je někde kolem těch 15K...ostatní paramatry taky celkem sedí

 

3413gross.jpg

zdroj

 

Kluci, díky za inspiraci. Hamiltony především, ale i eposy jsou elegantní kousky. Nastuduji detaily.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Abych dále upřesnil můj směr. Dost se mi líbí také tyto Rado D-Star 200, ovšem mimo cenový limit.

Zdroj: http://www.rado.com/en/mens-watches/family/d-original/subfamily/d-star-200.html

 

Tak tyhle RADO jsou moc pekne, vubec jsem netusil ze delaji neco takoveho, krome original diveru....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli myslíš v divadle kamenné substance, kam chodit záhodno v obleku, tak mne napadají toliko "potáky" s vnitřní lunetou, jak např.

 

longines 

vulcain

 

do 15 tisíc se nevejdeš, takže v úvahu připadají ještě decentní hodinky s lunetou podobnou ciferníku - např. Prim sport Igen , ty ovšem zas nejsou potápky, ale "potápky". Když už jsme u té ceny, než nounejm pokusy bych opravdu zkusil zabrousit do teritoria nějakých těch slušných přiznaných fejků ( precista) panerají nebo fathomů.

 

Jinak seiko je myslím reference v této cenové hladině 

 

Nejlevnější opravdové potápky nositelné i na souši, jsou asi některé černé či modré doxy, squale či auricoste.

Upraveno uživatelem cigi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli myslíš v divadle kamenné substance, kam chodit záhodno v obleku, tak mne napadají toliko "potáky" s vnitřní lunetou, jak např.

 

longines 

vulcain

 

do 15 tisíc se nevejdeš, takže v úvahu připadají ještě decentní hodinky s lunetou podobnou ciferníku - např. Prim sport Igen , ty ovšem zas nejsou potápky, ale "potápky". Když už jsme u té ceny, než nounejm pokusy bych opravdu zkusil zabrousit do teritoria nějakých těch slušných přiznaných fejků ( precista) panerají nebo fathomů.

 

Jinak seiko je myslím reference v této cenové hladině 

 

Nejlevnější opravdové potápky nositelné i na souši, jsou asi některé černé či modré doxy, squale či auricoste.

 

Diky za nazor. Co myslis temi no name pokusy?

 

celkem skoro všechno, co je do 15000,- a nejmenoval jsem to :) V ranku potápěčských hodinek si podle mne  moc firem jméno nestihlo udělat

 

Ok, říkejme tomu tedy hodinky se zvýšenou odolností proti zaplavení či ponoření do 15 tis. :)

Tvoje návrhy se pohybují v jiných cenových hladinách, ale i tak díky za inspiraci. Mnohé značky nemám ani nastudovány..

 

Moc se mi líbí také Squale, dostupné také v chronoshopu. Třeba budou předvánoční slevy 50 % off :)

Zdroj obr.: http://www.squale.ch/sub_watch/squale_2002_black_bezel.php?lingua=2

post-24638-0-86249000-1383826352_thumb.png

post-24638-0-97984900-1383826419_thumb.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...