Přejít na obsah

Stowa nebo Archimede


patrikvogl

Doporučené příspěvky

Pises to sam. Pokud ti jde o jednoduchost tak stowa a s tím retro lookem mas pravdu, ale jestli jsi se zamiloval do archimedu, tak ty mariny od nich jsou peknej kompromis... Volba je těžká věc no :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hlavně záleží na tom, co se víc líbí Tobě. Mně osobně přijde model Stowa Marine parádní (kvalita, design, čitelnost ciferníku, jistá univerzálnost ve vzhledu i velikosti; 40 mm / 10,2 mm - dají se vzít jak k obleku, a to i k lepšímu/reprezentativnějšímu, tak i k jeans).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Klassik od Archimede se mi líbí už léta, ale ta Stowa vypadá moc pěkně. Jsou to opravdu vzhledově přece jen rozdílné volby. V tomhle případě hlasuju pro Stowa!  U obou je podle mě ideální výška pouzdra. Na rozdíl od Steinhart ... Zmiňovaný Kemmer bude mít dost pravděpodobně problém s termínem dodávky a případný záruční servis bude taky komplikovaný, což je škoda, protože je z těch tří asi nejhezčí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kemmner,Roland Kemmner se jmenuje,ani Kemr,Kramr,nebo Kemmer:-)

A já mu poslal hodinky (nikoliv Kemmner Mechanik) na servis na adresu Roland Kemmer.  Vrátili se opravené zpět  :). 100x jsem to jméno viděl napsáno a "n" jsem neviděl. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Všem moc děkuji za názory - nakonec jsem si Stowa vyzkoušel u kamaráda a je to hrozně malé na mou ruku, vypadá to podivně žensky - takže zůstávám zatím jen u Steinhart pilotek a budu hledat dál něco, co by mi udělalo radost a zároveň to bylo podobné velikosti.

 

PS: Pokud bych objednával, pak by to byla Stowa. Má neuvěřitelné kouzlo :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Všem moc děkuji za názory - nakonec jsem si Stowa vyzkoušel u kamaráda a je to hrozně malé na mou ruku, vypadá to podivně žensky - takže zůstávám zatím jen u Steinhart pilotek a budu hledat dál něco, co by mi udělalo radost a zároveň to bylo podobné velikosti.

 

PS: Pokud bych objednával, pak by to byla Stowa. Má neuvěřitelné kouzlo :-)

 

:) Mě STOWy totálně dostaly, láska na první pohled ... Nevím, jestli mají něco většího ve stylu, který bys chtěl... Já vybral Antey 39 mm (na moji ruku úplně akorát), ale ty jsou největší ve verzi Antea KS 41 (mm) ... (a mají malou vteřinovku, kterou jsi nechtěl)... Ale určitě něco časem vybereš! A hlavně!!!! ty Tvoje Steinhart pilotky jsou úplně super, tak co....

 

edit: nechtě jsem zmáčkl enter, u nedokončené zprávy :)

Upraveno uživatelem Lu2cz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...