Jump to content

Recommended Posts

• 4 weeks later...
  • Replies 530
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Ranní rosa na B19.  

Na výletě.  

Udělal jsem fotku mobilem, dostal jsem žihadlo do spánku a dal jsem jim pokoj ...  

Víte, máš parádní vlákno a krásné hodinky, sám jsem nad nimi uvažoval, jen s černým cifrem. Ještě by bylo fajn mít tu na okukování a poslintávání pár ostřejších makro fotek s pořádně nasvícenou lumi, což je asi největší devizou Lüm-Teců, když to mají i v názvu. Bronzovky mají prostě své kouzlo tím jak jsou vizuelně proměnlivé, to mě vážně dost láká :)

• 2 weeks later...

Hmm, paráda. Která barva té lumi je pls věrnější, ta do modra z mobilu nebo zelená ze zrcadlovky? Asi zrcadlovka viď? Jinak to pouzdro už má krásnou patinu. Ty oleštěné nožky a luneta od nošení vypadají supr. Trochu se bojím toho zelenání na ruce, jaké jsou tvé zkušenosti pls? Co jsem se dočetl tak pár lidí kvůli tomu bronzovky i prodalo. Pečuješ o ně nějak, nebo jen nosíš a odkládáš? Předem díky za cenné rady a zkušenosti.

Edited by Diego

Reálná je lumi do zelena (druhá fotka).

Zelenání na ruce u mě nastává prakticky jen v okamžiku, kdy jsem úplně nejvíc moc zpocený (ruku mám od potu mokrou tak, jako bych ji strčil do vody).

To se mi naštěstí stává jen zřídka.

V tom případě se mi udělá zelený flíček v místě, kde se po ohnutí zápěstí dotkne korunka. To je také jediné místo, kdy se u těchto hodinek bronz stýká s kůží.

Je tomu tak díky prosklenému ocelovému dýnku a důmyslné konstrukci nožek pro uchycení řemenu (viz foto).

post-1538-0-03063100-1504264064_thumb.jpg

Edited by Vit

Díky, z materiálů pouzder je bronz asi nejcitlivější na světelné podmínky.

Chová se trochu jako sunburst u číselníků - jeho vzhled se hodně mění v závislosti na intenzitě, úhlu a odstínu dopadajícího světla.

Jen při nákupu pozor ať nekoupíte něco, co má spíš vzhled jako mosaz. Malé srovnání různých barev bronzů ZDE něco také ZDE.

Díky, z materiálů pouzder je bronz asi nejcitlivější na světelné podmínky.

Chová se trochu jako sunburst u číselníků - jeho vzhled se hodně mění v závislosti na intenzitě, úhlu a odstínu dopadajícího světla.

Jen při nákupu pozor ať nekoupíte něco, co má spíš vzhled jako mosaz. Malé srovnání různých barev bronzů ZDE něco také ZDE.

Díky Víte, ten tvůj článek jsem již před časem četl, jen jsem nevěděl že je od tebe, klobouček. Máš pravdu, že do žluta se mi to moc nelíbí, už to pak i trochu připomíná různé fake zlaté PVD úpravy levných hodinek. Ten cínový bronz do červena je pro mě osobně tedy nejhezčí. Zkrátka přesně jako tvé B19 ;-)

• 2 weeks later...
  • 4 weeks later...