Mike. Posted May 19, 2007 Report Posted May 19, 2007 Prosim Vas, da se nejak otevrit zadni viko i bez specialniho "naradi"? Nic na to nemam, ale zase bych je nechtel poskodit... Diky
Dali Posted May 19, 2007 Report Posted May 19, 2007 Myslím, že nejlépe hodinářem, pokud se takto ptáš.
Mike. Posted May 19, 2007 Author Report Posted May 19, 2007 Ja myslel, jestli si to muzu otevrit i doma
typograf Posted May 19, 2007 Report Posted May 19, 2007 Záleží na typu víčka a tvé šikovnosti. Pokud je víčko naklapávací, tak stačí kapesní nožík a pokud je šroubovací, tak to chce nástroj. Doma to můžeš otevřít také, ale vzhledem ke skutečnosti, že je víkend, tak to bude stylovější na chatě nebo chalupě.
Dali Posted May 19, 2007 Report Posted May 19, 2007 Napiš jaké chceš otevřít, nebo sem dej fotku. někdo ti určitě poradí jak na to.
Mike. Posted May 19, 2007 Author Report Posted May 19, 2007 Jena se o podobne jako tyto: http://forum.chronomag.cz/viewtopic.php?id=6832 (Pobeda)
dubraro Posted May 19, 2007 Report Posted May 19, 2007 Tam je zaklapávací víčko. Otevřeš nožíkem. Budeš možná překvapený, mají moc hezký strojek.
Mike. Posted May 19, 2007 Author Report Posted May 19, 2007 Ja je mam prave po dedovi a nerad bych jim "ublizil". Prave ten strojek chci videt
Jindra Posted May 19, 2007 Report Posted May 19, 2007 jj, tyhle pobedy maji moc pekny strojek, kdybych ti chtel pokazit prekvapeni tak ti ho muzu vyfotit ;-)
Mike. Posted May 19, 2007 Author Report Posted May 19, 2007 Tak diky, opravdu to nebylo nic sloziteho. Strojek je opravdu moc pekny.
Recommended Posts
Create an account or sign in to comment
You need to be a member in order to leave a comment
Create an account
Sign up for a new account in our community. It's easy!
Register a new accountSign in
Already have an account? Sign in here.
Sign In Now