Přejít na obsah

mám velkou radost :)


Doporučené příspěvky

nechtěl jsem zakládat nové téma, ale musím se pochlubit a přeptat na pár drobností, dnes jsem koupil v jednom zapadlém hodinářství nepoužité, zcela nové Prim Sport 2, cal. 68 v barevném procedení, které jsem dlouho chtěl ( proto jsem akceptoval i vyšší cenu ) žluto-červené indexy, bílé ručičky s oranž. středy a oranžová vteřinovka, mají komplet doklady včetně 2 leté záruky, fantazie, nad 6 je napsáno ČSSR, můžete mě říct do kdy se Sport s tímto kalibrem vybáběl ? díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 76
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Návštěvník Ondra

Tak to je historickej kousek ;-) Nejméně 17 let čekaly na svého kupce... tak ať slouží :-)

 

S kalibrem 68 se vyráběly minimálně do roku 1993, ale určitě už ne s nápisem ČSSR.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
nechtěl jsem zakládat nové téma, ale musím se pochlubit a přeptat na pár drobností, dnes jsem koupil v jednom zapadlém hodinářství nepoužité, zcela nové Prim Sport 2, cal. 68 v barevném procedení, které jsem dlouho chtěl ( proto jsem akceptoval i vyšší cenu ) žluto-červené indexy, bílé ručičky s oranž. středy a oranžová vteřinovka, mají komplet doklady včetně 2 leté záruky, fantazie, nad 6 je napsáno ČSSR, můžete mě říct do kdy se Sport s tímto kalibrem vybáběl ? díky

 

Moc pekny kousek. :smile_anim: Ja jsem na nic takoveho ani v zapadlem hodinarstvi nenarazil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To jsou událostě, hned v pondělí to omrknu !

Teď jsem koukal do plánu, hodinářství je v Hvězdově ulici hned u křižovatky poblíž metra. Asi před třemi týdny tam zhruba troje Sporty měli a byly s nápisem ČSSR a pravděpodobně kalibrem 68 a cena se mi zdála dobrá. Jenom se mi zdálo, že fosfor na ručkách je úplně vybělený, jestli je to možné po dlouhém pobytu ve výloze na slunci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem to přivolal :smile_anim: , dnes jsem objevil v hodinářství Prim Sport II, kal.68, fungl nový v chromu, zeleno-černý číselník, za Kč 2.050,-, zřejmě s originál gumovým řemínkem. Na číselníku ČSSR.

Doplňující informace: paní říkala, že někdo dlužil Eltonu a zaplatil jim hodinkama. V Eltonu hodinky repasovali, protože to byly fakt staré zásoby a poslali je zpátky do oběhu. Jak jsem koupil, tak prodávám..... :smoke:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...