Jump to content

Recommended Posts

Posted

nechtěl jsem zakládat nové téma, ale musím se pochlubit a přeptat na pár drobností, dnes jsem koupil v jednom zapadlém hodinářství nepoužité, zcela nové Prim Sport 2, cal. 68 v barevném procedení, které jsem dlouho chtěl ( proto jsem akceptoval i vyšší cenu ) žluto-červené indexy, bílé ručičky s oranž. středy a oranžová vteřinovka, mají komplet doklady včetně 2 leté záruky, fantazie, nad 6 je napsáno ČSSR, můžete mě říct do kdy se Sport s tímto kalibrem vybáběl ? díky

  • Replies 76
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Guest Ondra
Posted

Tak to je historickej kousek ;-) Nejméně 17 let čekaly na svého kupce... tak ať slouží :-)

 

S kalibrem 68 se vyráběly minimálně do roku 1993, ale určitě už ne s nápisem ČSSR.

Posted

takže s kal. 68 a nápisem ČSSR se dají datovat na konec 80 let ? to jsem koupil pěknou babičku smile.gif

cena byla sice něco přes 2 tis, ale jsou krásné

  • 2 weeks later...
Posted

Jak to sakra děláte ? Ať jsem v jakkoli zapadlém hodinářství, tak jediná odpověď na staré zásoby Prim je klepání na čelo.

Posted
Jak to sakra děláte ? Ať jsem v jakkoli zapadlém hodinářství, tak jediná odpověď na staré zásoby Prim je klepání na čelo.

 

 

nesmíš chodit po Praze, ale po Olomouci :rolleyes:

Posted
nesmíš chodit po Praze, ale po Olomouci :rolleyes:

Ale i v Praze je šance. Např. v hodinářství u metra Pankrác snad ještě mají pár starých nových Sportů.

Posted

ale jo, taky jsem jich vidět víc, ale tyhle jediné mají kal 68, všechno byla myiota a mladší kousky, tak jsem je vždy nechal ležet

Posted
nechtěl jsem zakládat nové téma, ale musím se pochlubit a přeptat na pár drobností, dnes jsem koupil v jednom zapadlém hodinářství nepoužité, zcela nové Prim Sport 2, cal. 68 v barevném procedení, které jsem dlouho chtěl ( proto jsem akceptoval i vyšší cenu ) žluto-červené indexy, bílé ručičky s oranž. středy a oranžová vteřinovka, mají komplet doklady včetně 2 leté záruky, fantazie, nad 6 je napsáno ČSSR, můžete mě říct do kdy se Sport s tímto kalibrem vybáběl ? díky

 

Moc pekny kousek. :smile_anim: Ja jsem na nic takoveho ani v zapadlem hodinarstvi nenarazil.

Posted
Ale i v Praze je šance. Např. v hodinářství u metra Pankrác snad ještě mají pár starých nových Sportů.

 

 

 

 

To jsou událostě, hned v pondělí to omrknu !

Posted
To jsou událostě, hned v pondělí to omrknu !

Teď jsem koukal do plánu, hodinářství je v Hvězdově ulici hned u křižovatky poblíž metra. Asi před třemi týdny tam zhruba troje Sporty měli a byly s nápisem ČSSR a pravděpodobně kalibrem 68 a cena se mi zdála dobrá. Jenom se mi zdálo, že fosfor na ručkách je úplně vybělený, jestli je to možné po dlouhém pobytu ve výloze na slunci.

Posted

Tak jsem to přivolal :smile_anim: , dnes jsem objevil v hodinářství Prim Sport II, kal.68, fungl nový v chromu, zeleno-černý číselník, za Kč 2.050,-, zřejmě s originál gumovým řemínkem. Na číselníku ČSSR.

Posted
Tak jsem to přivolal :smile_anim: , dnes jsem objevil v hodinářství Prim Sport II, kal.68, fungl nový v chromu, zeleno-černý číselník, za Kč 2.050,-, zřejmě s originál gumovým řemínkem. Na číselníku ČSSR.

Doplňující informace: paní říkala, že někdo dlužil Eltonu a zaplatil jim hodinkama. V Eltonu hodinky repasovali, protože to byly fakt staré zásoby a poslali je zpátky do oběhu. Jak jsem koupil, tak prodávám..... :smoke:

Posted
Ale i v Praze je šance. Např. v hodinářství u metra Pankrác snad ještě mají pár starých nových Sportů.

 

 

 

 

Dík za typ, už jsou moje.

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...