Jump to content

Recommended Posts

Posted

Ahoj, můžete se prosím podívat na fota níže a říci mi, která s korunek je originál? Nebo případně jestli Elton používal více typů. Díky.

 

P.S. Omlouvám se členům, jejichž fota jsem bez dovolení použil.

  • Upvote 1
Posted

Podle mých nezaručených informací: fotky 3 a 4 jsou původní korunky, první fotka určitě né a u druhé si nejsem jistý jestli to není pozdější výroba N.D.

Posted

Ta spodní to bude. Pokud korunka nemá tu hladkou (užší) část (např. jako ta na Sport II), tak se může dřít o lunetu.

Posted

Podle mých nezaručených informací: fotky 3 a 4 jsou původní korunky, první fotka určitě né a u druhé si nejsem jistý jestli to není pozdější výroba N.D.

Foto 2 jsem nenafotil z úhlu, jinak korunka je úplně stejná jako u 3- originál ze zač. 70. tých let. Žádná pozdější výroba náhr. dílů. Korunka u foto 1. tam nepatří, vypadá na Sporty II. wink.gif

Posted

2,3,4 je správně. Akorát jsou různě použité, a pokaždé jinak vyfocené. Ale jde o jednu korunku. Jak píše Bubák. na fotce č 1 je pravděpodobně korunka ze SPORT I.gen

Posted

Podle mých nezaručených informací: fotky 3 a 4 jsou původní korunky, první fotka určitě né a u druhé si nejsem jistý jestli to není pozdější výroba N.D.

Foto 2 jsem nenafotil z úhlu, jinak korunka je úplně stejná jako u 3- originál ze zač. 70. tých let. Žádná pozdější výroba náhr. dílů. Korunka u foto 1. tam nepatří, vypadá na Sporty II. wink.gif

Díky za dopřesnění.

Guest tolja
Posted

Prací myšleno výměna korunky. =) Tzn že mu přineseš hodinky bez korunky, a odneseš si je s korunkou (jako já)

Posted

Prací myšleno výměna korunky.  =) Tzn že mu přineseš hodinky bez korunky, a odneseš si je s korunkou (jako já)

Zajímavé. A cena?

By mě zajímalo, kolik těch korunek ještě má smile.gif

Posted

Prací myšleno výměna korunky.  =) Tzn že mu přineseš hodinky bez korunky, a odneseš si je s korunkou (jako já)

Už jdu trhat starší korunky všem svým SPORTkám :-). Kolik si řekl za ten obřad výměny korunky s korunkou?

Guest tolja
Posted

Za korunku si řekl sto korunek, za výměnu nevím, protože to bylo součástí větší opravy. Kdybych Cybere věděl, že Tě tato informace dovede s kombinačkami k Tvým sportkám, tak jsem to vybalil už dřív :-)

Aha, už vidím kde je problém =) Myslel jsem to tak, že samotnou korunku neprodá, pouze ji vymění, a také si to nechá zaplatit. Omlouvám se za špatnou a zavádějící formulaci. Kombinačky zahodit TEĎ =)

Posted

Za korunku si řekl sto korunek, za výměnu nevím, protože to bylo součástí větší opravy. Kdybych Cybere věděl, že Tě tato informace dovede s kombinačkami k Tvým sportkám, tak jsem to vybalil už dřív :-)

Aha, už vidím kde je problém =) Myslel jsem to tak, že samotnou korunku neprodá, pouze ji vymění, a také si to nechá zaplatit. Omlouvám se za špatnou a zavádějící formulaci. Kombinačky zahodit TEĎ =)

Dneska ho přepadnu s pytlem Sportek, s utrhanýma korunkama. :-) Ať má co na práci :-)

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...