Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Odesláno

Ahoj, můžete se prosím podívat na fota níže a říci mi, která s korunek je originál? Nebo případně jestli Elton používal více typů. Díky.

 

P.S. Omlouvám se členům, jejichž fota jsem bez dovolení použil.

  • Dát hlas 1
Odesláno

Podle mých nezaručených informací: fotky 3 a 4 jsou původní korunky, první fotka určitě né a u druhé si nejsem jistý jestli to není pozdější výroba N.D.

Odesláno

Ta spodní to bude. Pokud korunka nemá tu hladkou (užší) část (např. jako ta na Sport II), tak se může dřít o lunetu.

Odesláno

Podle mých nezaručených informací: fotky 3 a 4 jsou původní korunky, první fotka určitě né a u druhé si nejsem jistý jestli to není pozdější výroba N.D.

Foto 2 jsem nenafotil z úhlu, jinak korunka je úplně stejná jako u 3- originál ze zač. 70. tých let. Žádná pozdější výroba náhr. dílů. Korunka u foto 1. tam nepatří, vypadá na Sporty II. wink.gif

Odesláno

2,3,4 je správně. Akorát jsou různě použité, a pokaždé jinak vyfocené. Ale jde o jednu korunku. Jak píše Bubák. na fotce č 1 je pravděpodobně korunka ze SPORT I.gen

Odesláno

Podle mých nezaručených informací: fotky 3 a 4 jsou původní korunky, první fotka určitě né a u druhé si nejsem jistý jestli to není pozdější výroba N.D.

Foto 2 jsem nenafotil z úhlu, jinak korunka je úplně stejná jako u 3- originál ze zač. 70. tých let. Žádná pozdější výroba náhr. dílů. Korunka u foto 1. tam nepatří, vypadá na Sporty II. wink.gif

Díky za dopřesnění.

Návštěvník tolja
Odesláno

Prací myšleno výměna korunky. =) Tzn že mu přineseš hodinky bez korunky, a odneseš si je s korunkou (jako já)

Odesláno

Prací myšleno výměna korunky.  =) Tzn že mu přineseš hodinky bez korunky, a odneseš si je s korunkou (jako já)

Už jdu trhat starší korunky všem svým SPORTkám :-). Kolik si řekl za ten obřad výměny korunky s korunkou?

Návštěvník tolja
Odesláno

Za korunku si řekl sto korunek, za výměnu nevím, protože to bylo součástí větší opravy. Kdybych Cybere věděl, že Tě tato informace dovede s kombinačkami k Tvým sportkám, tak jsem to vybalil už dřív :-)

Aha, už vidím kde je problém =) Myslel jsem to tak, že samotnou korunku neprodá, pouze ji vymění, a také si to nechá zaplatit. Omlouvám se za špatnou a zavádějící formulaci. Kombinačky zahodit TEĎ =)

Odesláno

Za korunku si řekl sto korunek, za výměnu nevím, protože to bylo součástí větší opravy. Kdybych Cybere věděl, že Tě tato informace dovede s kombinačkami k Tvým sportkám, tak jsem to vybalil už dřív :-)

Aha, už vidím kde je problém =) Myslel jsem to tak, že samotnou korunku neprodá, pouze ji vymění, a také si to nechá zaplatit. Omlouvám se za špatnou a zavádějící formulaci. Kombinačky zahodit TEĎ =)

Dneska ho přepadnu s pytlem Sportek, s utrhanýma korunkama. :-) Ať má co na práci :-)

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...