Jump to content

Recommended Posts

Posted

Zdravím příznivce hodinek.Mám malý problem.Líbí se mi hodinky Seiko Atlas již delší dobu.Nejsem počítačový genius a tak objednání ze zahraničí nepřicházelo v úvahu.Nyní jsem objevil možnost objednat je u nás,za 4100kč.Myslím že to není až tak špatná cena.Mám ale dilema-budou se mi ve skutečnosti líbit?Na obrázku jsou super,stále ale váhám.Co vy na to?

Posted

Zdravím příznivce hodinek.Mám malý problem.Líbí se mi hodinky Seiko Atlas již delší dobu.Nejsem počítačový genius a tak objednání ze zahraničí nepřicházelo v úvahu.Nyní jsem objevil možnost objednat je u nás,za 4100kč.Myslím že to není až tak špatná cena.Mám ale dilema-budou se mi ve skutečnosti líbit?Na obrázku jsou super,stále ale váhám.Co vy na to?

Jakou jsi si vybral barvu? Pokud tyto černé mohu jen doporučit jsou nádherný smile.gif. Pokud k hodinkám budeš chtít pouzdro, potápěčský pásek a hadřík kontaktuj Kubsona velmi rád ti s pořízením pomůže:). Ahoj jfk

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...