Jump to content

Recommended Posts

Posted

Jen bych doplnil, že prodejce má v nabídce i dámské.http://aukro.cz/item199523421_mechanicke_hodinky_slava_damske.html

jak vypadají ? máš je už doma? ..... že bych je koupil

Posted

Možná si nějaké nakoupím, pro domáci vědecké učely.

Primek je mi líto....

mám doma ty pánské a neodvažuji se je otevřít,abych se nelekl smile.gif

Guest tolja
Posted

Jen bych doplnil, že prodejce má v nabídce i dámské.http://aukro.cz/item199523421_mechanicke_hodinky_slava_damske.html

jak vypadají ? máš je už doma? ..... že bych je koupil

Ještě nemám, peníze jsem mu poslal teprve v pondělí, ale za tu částku je to snad i jedno, jak vypadají

Posted

Jen bych doplnil, že prodejce má v nabídce i dámské.http://aukro.cz/item199523421_mechanicke_hodinky_slava_damske.html

jak vypadají ? máš je už doma? ..... že bych je koupil

Ještě nemám, peníze jsem mu poslal teprve v pondělí, ale za tu částku je to snad i jedno, jak vypadají

smile.gif to je pravda ..... buď budou na pokusy nebo jako dárek babičce smile.gif

Guest tolja
Posted

Včera jsem oboje hodinky vyzvedl na poště. Pánské považuji za velmi dobrý kup. Dámské jsou nic moc. Pokud by o ně někdo z pražáků měl přece jen zájem, tak nabízím ty svoje. Cena 2 piva při předání :lol: . Jestli jsem touto nabídkou porušil pravidla, tak se omlouvám.

Posted (edited)
Včera jsem oboje hodinky vyzvedl na poště. Pánské považuji za velmi dobrý kup. Dámské jsou nic moc. Pokud by o ně někdo z pražáků měl přece jen zájem, tak nabízím ty svoje. Cena 2 piva při předání :lol: . Jestli jsem touto nabídkou porušil pravidla, tak se omlouvám.

 

Za dvě piva beru, v pondělí jedu do Prahy. Případně vezmi na zkouknutí i ty pánské.

Edited by Foundryman
Posted

Díky Toljovi za velice pěkné dámské hodinky. Máš u nás v kuchyni čestnou pamětní desku: "Zasloužil se o mír v domácnosti (alespoň dočasný)" :baaasmiley:

Guest tolja
Posted
Díky Toljovi za velice pěkné dámské hodinky. Máš u nás v kuchyni čestnou pamětní desku: "Zasloužil se o mír v domácnosti (alespoň dočasný)" :baaasmiley:

:cheers: :war: :drunk:

Jsem rád, že jsou všichni zúčastnění spokojeni.

Posted
:cheers: :war: :drunk:

Jsem rád, že jsou všichni zúčastnění spokojeni.

 

Ja jedny koupil vcera, prodejce jich mel opet 6 v nabidce. Taky se tesim, az dojdou.

Posted (edited)

Koupil jsem od každých dvoje, jen ty pánské už nebyly. A obratem je rozdám. Hezký dárek za pár korun.

Díky za super tip, Godine!

Edited by NIGHTinGALE

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...