Godin Posted May 25, 2007 Report Posted May 25, 2007 Nevím jestli to někoho z vás osloví, asi to nebude bůhvíjaká kvalita, ale říkal jsem si, že za ty prachy by byl zločin na to neupozornit. http://www.aukro.cz/show_item.php?item=199523418
Guest tolja Posted May 25, 2007 Report Posted May 25, 2007 Jen bych doplnil, že prodejce má v nabídce i dámské. http://aukro.cz/item199523421_mechanicke_h...ava_damske.html
Guest YPO Posted May 30, 2007 Report Posted May 30, 2007 Jen bych doplnil, že prodejce má v nabídce i dámské.http://aukro.cz/item199523421_mechanicke_hodinky_slava_damske.html jak vypadají ? máš je už doma? ..... že bych je koupil
jacob Posted May 30, 2007 Report Posted May 30, 2007 Možná si nějaké nakoupím, pro domáci vědecké učely. Primek je mi líto....
Guest YPO Posted May 30, 2007 Report Posted May 30, 2007 Možná si nějaké nakoupím, pro domáci vědecké učely. Primek je mi líto.... mám doma ty pánské a neodvažuji se je otevřít,abych se nelekl
Guest tolja Posted May 30, 2007 Report Posted May 30, 2007 Jen bych doplnil, že prodejce má v nabídce i dámské.http://aukro.cz/item199523421_mechanicke_hodinky_slava_damske.html jak vypadají ? máš je už doma? ..... že bych je koupil Ještě nemám, peníze jsem mu poslal teprve v pondělí, ale za tu částku je to snad i jedno, jak vypadají
Guest YPO Posted May 30, 2007 Report Posted May 30, 2007 Jen bych doplnil, že prodejce má v nabídce i dámské.http://aukro.cz/item199523421_mechanicke_hodinky_slava_damske.html jak vypadají ? máš je už doma? ..... že bych je koupil Ještě nemám, peníze jsem mu poslal teprve v pondělí, ale za tu částku je to snad i jedno, jak vypadají to je pravda ..... buď budou na pokusy nebo jako dárek babičce
Guest tolja Posted June 2, 2007 Report Posted June 2, 2007 Včera jsem oboje hodinky vyzvedl na poště. Pánské považuji za velmi dobrý kup. Dámské jsou nic moc. Pokud by o ně někdo z pražáků měl přece jen zájem, tak nabízím ty svoje. Cena 2 piva při předání . Jestli jsem touto nabídkou porušil pravidla, tak se omlouvám.
Foundryman Posted June 2, 2007 Report Posted June 2, 2007 (edited) Včera jsem oboje hodinky vyzvedl na poště. Pánské považuji za velmi dobrý kup. Dámské jsou nic moc. Pokud by o ně někdo z pražáků měl přece jen zájem, tak nabízím ty svoje. Cena 2 piva při předání . Jestli jsem touto nabídkou porušil pravidla, tak se omlouvám. Za dvě piva beru, v pondělí jedu do Prahy. Případně vezmi na zkouknutí i ty pánské. Edited June 2, 2007 by Foundryman
Foundryman Posted June 4, 2007 Report Posted June 4, 2007 Díky Toljovi za velice pěkné dámské hodinky. Máš u nás v kuchyni čestnou pamětní desku: "Zasloužil se o mír v domácnosti (alespoň dočasný)"
Guest tolja Posted June 4, 2007 Report Posted June 4, 2007 Díky Toljovi za velice pěkné dámské hodinky. Máš u nás v kuchyni čestnou pamětní desku: "Zasloužil se o mír v domácnosti (alespoň dočasný)" Jsem rád, že jsou všichni zúčastnění spokojeni.
afrikab Posted June 5, 2007 Report Posted June 5, 2007 Jsem rád, že jsou všichni zúčastnění spokojeni. Ja jedny koupil vcera, prodejce jich mel opet 6 v nabidce. Taky se tesim, az dojdou.
NIGHTinGALE Posted June 5, 2007 Report Posted June 5, 2007 (edited) Koupil jsem od každých dvoje, jen ty pánské už nebyly. A obratem je rozdám. Hezký dárek za pár korun. Díky za super tip, Godine! Edited June 5, 2007 by NIGHTinGALE
Recommended Posts
Create an account or sign in to comment
You need to be a member in order to leave a comment
Create an account
Sign up for a new account in our community. It's easy!
Register a new accountSign in
Already have an account? Sign in here.
Sign In Now