Godin Odesláno 25. května 2007 Nahlásit Odesláno 25. května 2007 Nevím jestli to někoho z vás osloví, asi to nebude bůhvíjaká kvalita, ale říkal jsem si, že za ty prachy by byl zločin na to neupozornit. http://www.aukro.cz/show_item.php?item=199523418
Návštěvník tolja Odesláno 25. května 2007 Nahlásit Odesláno 25. května 2007 Jen bych doplnil, že prodejce má v nabídce i dámské. http://aukro.cz/item199523421_mechanicke_h...ava_damske.html
Návštěvník YPO Odesláno 30. května 2007 Nahlásit Odesláno 30. května 2007 Jen bych doplnil, že prodejce má v nabídce i dámské.http://aukro.cz/item199523421_mechanicke_hodinky_slava_damske.html jak vypadají ? máš je už doma? ..... že bych je koupil
jacob Odesláno 30. května 2007 Nahlásit Odesláno 30. května 2007 Možná si nějaké nakoupím, pro domáci vědecké učely. Primek je mi líto....
Návštěvník YPO Odesláno 30. května 2007 Nahlásit Odesláno 30. května 2007 Možná si nějaké nakoupím, pro domáci vědecké učely. Primek je mi líto.... mám doma ty pánské a neodvažuji se je otevřít,abych se nelekl
Návštěvník tolja Odesláno 30. května 2007 Nahlásit Odesláno 30. května 2007 Jen bych doplnil, že prodejce má v nabídce i dámské.http://aukro.cz/item199523421_mechanicke_hodinky_slava_damske.html jak vypadají ? máš je už doma? ..... že bych je koupil Ještě nemám, peníze jsem mu poslal teprve v pondělí, ale za tu částku je to snad i jedno, jak vypadají
Návštěvník YPO Odesláno 30. května 2007 Nahlásit Odesláno 30. května 2007 Jen bych doplnil, že prodejce má v nabídce i dámské.http://aukro.cz/item199523421_mechanicke_hodinky_slava_damske.html jak vypadají ? máš je už doma? ..... že bych je koupil Ještě nemám, peníze jsem mu poslal teprve v pondělí, ale za tu částku je to snad i jedno, jak vypadají to je pravda ..... buď budou na pokusy nebo jako dárek babičce
Návštěvník tolja Odesláno 2. června 2007 Nahlásit Odesláno 2. června 2007 Včera jsem oboje hodinky vyzvedl na poště. Pánské považuji za velmi dobrý kup. Dámské jsou nic moc. Pokud by o ně někdo z pražáků měl přece jen zájem, tak nabízím ty svoje. Cena 2 piva při předání . Jestli jsem touto nabídkou porušil pravidla, tak se omlouvám.
Foundryman Odesláno 2. června 2007 Nahlásit Odesláno 2. června 2007 (upraveno) Včera jsem oboje hodinky vyzvedl na poště. Pánské považuji za velmi dobrý kup. Dámské jsou nic moc. Pokud by o ně někdo z pražáků měl přece jen zájem, tak nabízím ty svoje. Cena 2 piva při předání . Jestli jsem touto nabídkou porušil pravidla, tak se omlouvám. Za dvě piva beru, v pondělí jedu do Prahy. Případně vezmi na zkouknutí i ty pánské. Upraveno 2. června 2007 uživatelem Foundryman
Foundryman Odesláno 4. června 2007 Nahlásit Odesláno 4. června 2007 Díky Toljovi za velice pěkné dámské hodinky. Máš u nás v kuchyni čestnou pamětní desku: "Zasloužil se o mír v domácnosti (alespoň dočasný)"
Návštěvník tolja Odesláno 4. června 2007 Nahlásit Odesláno 4. června 2007 Díky Toljovi za velice pěkné dámské hodinky. Máš u nás v kuchyni čestnou pamětní desku: "Zasloužil se o mír v domácnosti (alespoň dočasný)" Jsem rád, že jsou všichni zúčastnění spokojeni.
afrikab Odesláno 5. června 2007 Nahlásit Odesláno 5. června 2007 Jsem rád, že jsou všichni zúčastnění spokojeni. Ja jedny koupil vcera, prodejce jich mel opet 6 v nabidce. Taky se tesim, az dojdou.
NIGHTinGALE Odesláno 5. června 2007 Nahlásit Odesláno 5. června 2007 (upraveno) Koupil jsem od každých dvoje, jen ty pánské už nebyly. A obratem je rozdám. Hezký dárek za pár korun. Díky za super tip, Godine! Upraveno 5. června 2007 uživatelem NIGHTinGALE
Doporučené příspěvky
Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.
Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat
Vytvořit účet
Vytvořte si nový účet. Je to snadné!
Vytvořit nový účetPřihlásit se
Máte již účet? Zde se přihlaste.
Přihlásit se