Jump to content

Recommended Posts

Posted

Zdravím všechny,

 

mám takový jeden problém dostal jsem další Prim Sport II, v hezkém, stavu, stroj je jeko nový, ALE hodinky nejdou natahnout, ručičkama nejde přes korunku hýbat, prostě korunka jako by nefunkcní pří otáčení žádný odpor nic...

 

Nevíte někdo prosim co by to mohlo být??? Jesli to mohu zkusit rozchodit doma, nebo až v pondělí u hodináře :-)

Všem dekuji.

Posted

Tak mě jako hodináře amatéra napadá buď zlomená hřídelka, nebo v hodinkách chybí ozubení kterým prochází hřídelka.

Posted

Vidím to podobně, určitě bych to rozebral. smile.gif

Presne tak, urcite tam bude neco spatneho. Mozna nejaky kaminek mezi koleckama. Urcite je rozeber na vsecgny casti a pak sloz.

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...