Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Odesláno

Zdravím všechny,

 

mám takový jeden problém dostal jsem další Prim Sport II, v hezkém, stavu, stroj je jeko nový, ALE hodinky nejdou natahnout, ručičkama nejde přes korunku hýbat, prostě korunka jako by nefunkcní pří otáčení žádný odpor nic...

 

Nevíte někdo prosim co by to mohlo být??? Jesli to mohu zkusit rozchodit doma, nebo až v pondělí u hodináře :-)

Všem dekuji.

Odesláno

Tak mě jako hodináře amatéra napadá buď zlomená hřídelka, nebo v hodinkách chybí ozubení kterým prochází hřídelka.

Odesláno

Vidím to podobně, určitě bych to rozebral. smile.gif

Presne tak, urcite tam bude neco spatneho. Mozna nejaky kaminek mezi koleckama. Urcite je rozeber na vsecgny casti a pak sloz.

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...