31682 Posted May 30, 2007 Report Posted May 30, 2007 V pondělí 18. 6. od 18. hodin U Jagušky. Odkaz pro ty, kteří nebyli na burzičce č. 2. http://www.ujagusky.com/ Od dvojky už uplynulo hodně času a mám ten pocit, že je nejvyšší čas si poklábosit u píva, vyměnit a prodat pár kousků. Také se zdá, že tu začínají nesmyslně bujet vzájemné antipatie a to jen na základě cancání ve fóru. Tohle se vždy nejlépe vyřešilo v hospodě. Doufám, že to u nikoho ještě nedošlo až tak daleko, že by účast odmítl a oponenta nepřišel aspoň nakopnout Kdyby zábava vázla, můžem rozpoutat hromadnout bitku Tak co, mám to tam zamluvit?
long Posted May 30, 2007 Report Posted May 30, 2007 urcite dorazim, byl jsem tam jiz 2 krat s ''CIFERNIKEM'' take ''honzou'' vytecny pokec i pivo, jen na ty hodinky nam nezbyvalo moc casu. LONG P.S.radeji by jsem mohuli si vybrat rozpoutal hromadnou ''pitku''
tictackate Posted May 30, 2007 Report Posted May 30, 2007 nebezpecna kombinace alkohol a veksl s hodinkami....tempting....hodte to na chronomag jako navnadu den pred konanim....
boo-beek Posted May 30, 2007 Report Posted May 30, 2007 Já ještě nevim, jestli nebudu na služebce v GB, ale pokud ne, tak jdu 100% do toho!
HonzaX Posted May 30, 2007 Report Posted May 30, 2007 32000 přijdu . Snad tam bude ten sympatický dekolt .
31682 Posted June 9, 2007 Author Report Posted June 9, 2007 Skutečně všichni, nikdo další? Visí to už dost dlouho a na prohlédnutí a následné rozhodnutí bylo dost času. Nerad bych zažil obdobný trapas jako posledně, že členi, kteří se přihlásili, si neměli kam sednout, protože už tam seděli jiní, kteří šli náhodou kolem. Ponaučení? Reservačka platí pouze pro přihlášené! long tolja hciq boo-beek HonzaX X-Bob Cigi (mám pocit, že v jiném vlákně projevil zájem) 31682 Fakt už nikdo?
NIGHTinGALE Posted June 9, 2007 Report Posted June 9, 2007 Pokud nebude debata o psech, možná bych se i přidal
Filipes Posted June 9, 2007 Report Posted June 9, 2007 já asi půjdu kolem - mrknout na safiho Seiko Sumo , takže +2 místa - tím se myslím nic nepokazí
roon Posted June 10, 2007 Report Posted June 10, 2007 já také přijdu, nějak jsem zapomněl to sem napsat.....
31682 Posted June 13, 2007 Author Report Posted June 13, 2007 Máme reservačku na stejný stůl jako posledně. Projít celým sálem až na zvýšenou galerii a tam už to je. Největší stůl v hospodě.
31682 Posted June 14, 2007 Author Report Posted June 14, 2007 Olda a dubraro: vy mi dáváte Naštěstí vše klaplo a ještě se to dalo rozšířit. Preventivně jsem dnes zažádal o 16 míst
Olda Posted June 14, 2007 Report Posted June 14, 2007 Olda a dubraro: vy mi dáváte Naštěstí vše klaplo a ještě se to dalo rozšířit. Preventivně jsem dnes zažádal o 16 míst Tak to přijmi prosím mojí nejupřímnější omluvu, netušil jsem že už bylo po uzávěrce.
Recommended Posts
Create an account or sign in to comment
You need to be a member in order to leave a comment
Create an account
Sign up for a new account in our community. It's easy!
Register a new accountSign in
Already have an account? Sign in here.
Sign In Now