Jump to content

Recommended Posts

Posted (edited)

VOK1b59c6_m500_pic11.jpg

 

Dnes vysel na serveru iDNES clanek o hodinkomobilu. Napad je to zajimavy - prvni, co mi blesklo hlavou, ze mlada generace se uz nebude muset vymlouvat, ze ma hodinky v mobilu. Jenze to bylo asi jedine, co mi s timto perpetum mobile prislo na mysl. :gun_bandana:

Edited by Jakubisko
Posted
Nepatří to do sekce digitální hodinky :-) ... telefonování bude asi trochu nepohodlné ...

V dodávce je bluetooth bondovka.

Guest Ondra
Posted

Nemohu si pomoct, ale nejak se mi vybavují Návštěvníci, Star Trec a podobné futuristické filmy/seriály... :robot:

Guest Ondra
Posted

Jen doplnění pro ty, kteří nečetli zmíněný článek... tyto hodinky je možné objednat na www stránkách australského výrobce v přepočtu za cca 17 tis. Kč.

 

Když odhlédnu od toho, že to není machanika, tak je to revoluční krok a navíc vypadají celkem k světu... :mobile:

Guest tolja
Posted
:P A mají foťák se zoomem, efemrádio, empétrojku.... ? :D
Guest Snow
Posted

Ale to snad ne, sice pěkné, ale sem se to moc nehodí, vidím to spíše do Mobilmanie.

Posted (edited)

Mna by skor zaujimala vydrz baterky :)

Edited by A@A

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...