Jump to content

Recommended Posts

Posted

Neměla by se zvážit možnost editace v sekci Prodej? To že se mažou ceny po prodeji se mi zdá divný. Vždyť je to jedna ze základních informací jak si který kousky stojí a takto není možno zpětně nic vyhledat :crying_anim02:

Posted

No ja bych byl dokonce i pro mazani v sekci prodej. Dal jsem na prodej jedny hodinky, pokud nebude zajem behem nekolika dnu, tak bych rad prodej stahnul, ale tato moznost neni. To mam napsat prodano, kdyz prodane nejsou. Nebo snad rozmyslel jsem si to, ci podobny blud ???

Posted

Pokud vim, tak editace by mela byt mozna? Prave se divam na nastaveni a pro cleny Memeber50 je editace povolena? Mazani ovsem ne. Pak se ztraci celkem uzitecne informace o prodejich, kde si clovek muze mrknout co se za kolik dneska prodava a treba obrazky. Jako budouci reference je to skvela vec. V minulosti se tu dost intenziven mazalo a je to skoda. Pokud ale nekdo zacne editovat svoje prodejni prispevky tak, ze je nepozna ani vlastni mama (smazana cena, obrazky, nebo cely popis), editace se zase zakaze. Psal jsem o tom i jinde..to jen tak pro upozorneni ;)

Posted
Pokud vim, tak editace by mela byt mozna? Prave se divam na nastaveni a pro cleny Memeber50 je editace povolena? Mazani ovsem ne. Pak se ztraci celkem uzitecne informace o prodejich, kde si clovek muze mrknout co se za kolik dneska prodava a treba obrazky. Jako budouci reference je to skvela vec. V minulosti se tu dost intenziven mazalo a je to skoda. Pokud ale nekdo zacne editovat svoje prodejni prispevky tak, ze je nepozna ani vlastni mama (smazana cena, obrazky, nebo cely popis), editace se zase zakaze. Psal jsem o tom i jinde..to jen tak pro upozorneni ;)

Diplomaticka odpoved, ovsem ne na moji otazku.

Posted

No a co by jsi chtel slyset? ;) Napsal jsem jak to je a proc to tak je. Jako member_50 muzes svuj prispevek editovat a dokonce ho zamknout, takze nikdo dalsi do nej nebude postovat. Co tam nakonec pripises, je ciste tvoje vec. Na zahranicnich forech a v podobnych pripadech lidi pisou "withdrawn from sale". Takze kdyz napises "rozmyslel jsem si to..neprodavam" urcite nikoho neurazi.

  • 3 weeks later...
Posted
.....

mám stejný názor jako bery, jednak se opět mažou ceny, což je pro určení hodnoty podobných kousků škoda, zadruhé lze dohledat případný spor kupujícíxprodávající. Také se tu objevují inzeráty, kdy se zeditují s poznámkou prodáno. Uvítal bych alespoň reakci kupujícího (ve vlákně zkrátka chybí jméno usera). Shrnu to: zákaz jakékoliv editace a mazání. Kupující by měl být ve vlákně alespoň uveden. Pokud se zboží prodá, požádat admina o uzamčení/přejmenování názvu threadu s příznakem prodáno.

 

  • 2 weeks later...
Posted
Pokud vim, tak editace by mela byt mozna? Prave se divam na nastaveni a pro cleny Memeber50 je editace povolena? Mazani ovsem ne. Pak se ztraci celkem uzitecne informace o prodejich, kde si clovek muze mrknout co se za kolik dneska prodava a treba obrazky. Jako budouci reference je to skvela vec. V minulosti se tu dost intenziven mazalo a je to skoda. Pokud ale nekdo zacne editovat svoje prodejni prispevky tak, ze je nepozna ani vlastni mama (smazana cena, obrazky, nebo cely popis), editace se zase zakaze. Psal jsem o tom i jinde..to jen tak pro upozorneni ;)

 

Jenže se edituje / maže pořád. Nechtěl jsem to sem ani psát, ale jelikož se mazání stalo pravidlem, nemohu si pomoci.

Jestli tedy mohu poprosit, když už máme to nové hezké fórum, nemažme ceny. A ať to dají třeba admininistrátoři do pravidel.

Skutečně mi vadí, že například Tomasek či Popshop prodejní ceny smáznou.

Nevidím pro to jediný důvod.

Děkuji.

 

Posted (edited)

Souhlasím, možná by opravdu stálo za úvahu, tu editaci zakázat úplně a například po prodeji vlákno uzamknout. Taky mi vadí, že se nemůžu podívat, za kolik byly určité hodinky prodány.

Edited by Godin
Posted

Hm..jak je videt, normalni domluva asi nestaci? Ja vedel, ze to povoleni editace prispevku bude casem problem, protoze lidi zacnou mazat jak divi. Tak to zkusme naposled? Dam na to tema neco do pravidel, jenze on je stejne nikdo necte, takze je mi jasne, ze cca za tyden budu zakazovat editaci prispevku vsem.

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...