Jump to content

Recommended Posts

Posted

Tak pratele, uz je tu smajliku cela kupa, nekolik pouzivanych vice, nekolik mene, nektere asi vubec (nebo alespon dedu na vozicku jsem tu jeste nevidel), jaky z nich se Vam libi nejvice - nejradsi je pouzivate?

 

Ja jsem si zvyknul na tyhle 2:

 

:whistle: a :bag:

Posted
Nepreferuju žádnýho.Co se hodí tak tam dám :smile_anim:

 

přeně tak, akorát mi občas přijde, že jich je zbytečně moc

Posted

já obyčejný moc nerad, ale tyhle jsou fajn...skoro všechny :smoke:

Posted (edited)

spíš nelíbí a všem: dávejme jednoho, dva...a ne infantilních pět do každého příspěvku!

:robot: :rifle: :blowup: :war: :tomcat:

Edited by Filipes
Posted
:taz: :gun_bandana: a pak i famózní :wheelchair:
Guest Snow
Posted (edited)
spíš nelíbí a všem: dávejme jednoho, dva...a ne infantilních pět do každého příspěvku!

:robot: :rifle: :blowup: :war: :tomcat:

´

 

Proč, vždyť jsou super

Edited by Snow
Posted (edited)

Moje oblíbené:

 

:pokey:

:wallbash:

:drunk:

:lol2:

:suicide_anim:

:thumbsup_anim:

 

nevím čím to je, ale někteří smajlíci mi asocijují některé členy tohoto fóra :-) hlavně ten první :-P

Edited by ¨safi
Posted

Docela pěkný některý, ale moc mě obecně neberou, já maximálně použiju asi :-) a když se zobrazí jako znaky, takmi to ani nevadí.

  • 3 months later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...