Přejít na obsah

Breitling Colt II automatic


Doporučené příspěvky

Odesláno

Díky kluci ;) ,Terka je statečná a nese to dobře.

 

No a hodinky?Jsem již konečně spokojen.Zvažuji,jestli je dát na řemen,či nikoliv.Ten tah je prostě boží :angel:

Odesláno

Ať vám to s dcerkou dobře dopadne!

 

Coltíky jsou parádní a ty bílé už byly tenkrát pro mě na spadnutí....no nakonec to dopadlo jinak.

Odesláno

Teda sedí Ti dobře, Breitling je má srdcovka, takže určitě chválím "starou dobrou klasiku". Osobně bych doporučil přeleštit a radost se znásobí - budou, jako nové :) .

Odesláno

Teda sedí Ti dobře, Breitling je má srdcovka, takže určitě chválím "starou dobrou klasiku". Osobně bych doporučil přeleštit a radost se znásobí - budou, jako nové :) .

Jsou to krásky,Davide.Hlavně design toho pouzdra je perfektní :rolleyes:

 

No s tím přeleštěním,je fakt,že jde poznat,že byly dost nošeny.Ale docela mi to vyhovuje,nemusím nijak řešit stůl v kanclu,apod.

 

Ale dnes mi odepsali od Fr.Hanáka,neboť,jsem se ptal na servis-respektive ceny servisu a renovace tahu výjde na 1000-2000kaček,pouzdra na 2000+3100 malý servis,který se musí udělat.

 

A velký se vším všudy kolem 9tis.Ale 7týdnů zase trvá renovace.

 

Takže bych to viděl,tak na leden.

Archivováno

Toto téma je nyní archivováno, a proto není možné odpovídat na toto téma.

×
×
  • Vytvořit...