Přejít na obsah

CERTINA OWNERS CLUB


Návštěvník Ondra

Doporučené příspěvky

  • po měsíci...
  • po 3 týdnech...
  • po měsíci...

Certina uvedla na trh model DS-8 Chronometer v pánské verzi. Za 11kkč super koupě. Konečně hodinky, které jsem si vždycky přál (<42 mm, safír, vnitřní AR, wr100, quartz) a nemusím si koupit Hamilton Jazzmaster quartz :)

Modrá vypadá hodně dobře, černé taková klasika. Po naprosto (alespoň mně to tak při osahání naživo připadá) zoufalém nekvalitně/neesteticky zpracovaném modelu Caimano podle mě trefa do černého :). Skoro se mi nechce věřit, že je nepokazili bílou sprotovní sekundovkou jako DS-4.
 

post-27786-0-34216600-1575484498_thumb.jpg
Zdroj: 


post-27786-0-29223300-1575484666_thumb.jpg

Zdroj: 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Modre mi prijdou strasne blbe citelne z toho videa. Cerne jsou naopak hodne elegantni a moc se mi libi. Kolik to je? 40mm?

 

Pritelkyni jsem loni koupil damske se stribrnym cifrem a musim rict, ze jsem z kvalitniho zpracovani sam prekvapeny, vcetne chodu strojku zhruba sekunda za mesic do minusu. Vcetne vterinovky skakajici po indexech. Stejne tak to vypada na videich vyse. Za me palec nahoru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...

Certina uvedla na trh model DS-8 Chronometer v pánské verzi. Za 11kkč super koupě. Konečně hodinky, které jsem si vždycky přál (<42 mm, safír, vnitřní AR, wr100, quartz) a nemusím si koupit Hamilton Jazzmaster quartz :)

Modrá vypadá hodně dobře, černé taková klasika. Po naprosto (alespoň mně to tak při osahání naživo připadá) zoufalém nekvalitně/neesteticky zpracovaném modelu Caimano podle mě trefa do černého :). Skoro se mi nechce věřit, že je nepokazili bílou sprotovní sekundovkou jako DS-4.

 

attachicon.gifblack.JPG

Zdroj: 

 

attachicon.gifblue.JPG

Zdroj: 

 

 

V Koscomu už jsou a... naživo působí mnohem větší, kvalita zpracování na mě nezapůsobila...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po měsíci...
  • po měsíci...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...