Návštěvník Snow Odesláno 10. června 2007 Nahlásit Odesláno 10. června 2007 Vidím, že automobilům s velkým A vůbec nerozumíte , kromě sibirnayi , takže vás budu muset poučit velkém stylu . Lancia Stratos
spiderer Odesláno 10. června 2007 Nahlásit Odesláno 10. června 2007 Snow - pekny fotky, ale tohle je presne to auto, ktery bych si nekoupil i kdybych na nej mel.. bude to divocak a vsechno kolem toho, bohuzel tam pro me chybi ta krasa, kterou kdybych vybiral auto snu, tak bych striktne vyzadoval, ale ohledne tohoto konkretniho vozu je to jenom muj nazor a verim, ze mnoho lidi bude mit zase uplne jinej a vsichni budou mit samozrejme pravdu
Luk Odesláno 11. června 2007 Nahlásit Odesláno 11. června 2007 Nějak to A neumím najít. Snow nepopletl jsi to?
falkkon Odesláno 11. června 2007 Nahlásit Odesláno 11. června 2007 Ono to bude asi jak s jedinýma pořádnýma hodinkama
falkkon Odesláno 11. června 2007 Nahlásit Odesláno 11. června 2007 Ono to bude jak s jedinýma pořádnýma hodinkama.Ty úchyty kapot,není to z vyřazených lyžařských bot??
mechano Odesláno 11. června 2007 Nahlásit Odesláno 11. června 2007 Nechte bejt , jen kdyby byly....................
Jerrys Odesláno 11. června 2007 Nahlásit Odesláno 11. června 2007 Dej pokoj s italským autem. Fiat, Lancia, Alfa, už jsem to zažil a ještě dodnes se z toho v noci odkopávám. To byla noční můra a samý problémy. Italský, jedině tak žrádlo, auta nikdy více.
pam firenze Odesláno 11. června 2007 Nahlásit Odesláno 11. června 2007 ok, takze pani! zvazte rok vyroby a fakt ze jeho modelova cena bola menej ako 1/3 z testarosy!!! vykonom bol stratos len kusok k vtedajsej svetovej spicke! podla mna je toto klasika najhrubsieho zrna. bol by som ochotny investovat do zachovalej verzie krasa!!! chvalim!!! toto auto je legenda! bella italia!
Návštěvník Snow Odesláno 11. června 2007 Nahlásit Odesláno 11. června 2007 ok, takze pani! zvazte rok vyroby a fakt ze jeho modelova cena bola menej ako 1/3 z testarosy!!! vykonom bol stratos len kusok k vtedajsej svetovej spicke! podla mna je toto klasika najhrubsieho zrna. bol by som ochotny investovat do zachovalej verzie krasa!!! chvalim!!! toto auto je legenda! bella italia! No konečně, první rozumný člověk , který rozumí autům, které mají duši .
Návštěvník Snow Odesláno 11. června 2007 Nahlásit Odesláno 11. června 2007 (upraveno) to pam firenze včera jsem viděl jednu modrou na prodej, zkusím Ti najít adresu jestli chceš, Upraveno 11. června 2007 uživatelem Snow
falkkon Odesláno 11. června 2007 Nahlásit Odesláno 11. června 2007 No konečně, první rozumný člověk , který rozumí autům, které mají duši . Promiň ,ale duši může mít každý auto,je to jen vztah majitele ke svýmu autu.Myslím si že "duše" je jen tento citový vztah.Duši jako takovou budou mít asi jen auta která nemají bezdušový gumy.
gas Odesláno 11. června 2007 Nahlásit Odesláno 11. června 2007 pánové, toto je legenda ještě bych mohl Lancii 037 co jezdila serii B, pár let zpět jsem měl Integrálu Evo 16V, jezdil jsem s tím amatéry, pokud se člověk oprostí od stávkující elektriky, vrzajícího a chatrného interiéru, tak spolehlivost auta jako takového je spovnatelná s ostatníma, ale jízdní vlastnosti jsou ve vztahu ke konkurenci nadprůměrné, je to srdcovka
Lovap Odesláno 11. června 2007 Nahlásit Odesláno 11. června 2007 Promiň ,ale duši může mít každý auto,je to jen vztah majitele ke svýmu autu.Myslím si že "duše" je jen tento citový vztah.Duši jako takovou budou mít asi jen auta která nemají bezdušový gumy. Nemyslím. "Dušu" majú autá s ktorými zažívaš nejaké emócie. Ku Golfu alebo Corolle nemáš aké emócie zažívať - slúžia takmer bez poruchy, sú to také bezpohlavné stroje. K autám, ktoré ti robia problémy emócie cítiš, a výrazné: nadávaš im, keď sa pokazia, chváliš keď idú o.k. a podobne. Jednoducho o talianske autá sa treba starať a oni sa ti odmenia dobrou službou. Napr. mnoho álf má problémy s motorom ako dôsledok nesprávnej údržby: väčšinou tam totiž ľudia s nevedomosti dávajú nízkoviskozitné oleje (je to taliansky športiak, vysokootáčkový, tak najlepšie 0W30, né) a to je omyl. Vysokootáčkové motory majú väčšie "medzery" medzi dielmi a preto 0W lej odtiaľ rýchlo stečie a "neolejuje". Treba použiť 10W. A podobne
elloco Odesláno 11. června 2007 Nahlásit Odesláno 11. června 2007 Já hledám nějaký větší off road a zatím jsem skončil u tohoto. Ale asi se s tím bude ve městě blbě parkovat.. Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím. Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím.
midloch Odesláno 11. června 2007 Nahlásit Odesláno 11. června 2007 Vidím, že automobilům s velkým A vůbec nerozumíte , kromě sibirnayi , takže vás budu muset poučit velkém stylu . Lancia Stratos Krásné auto, je to snad jediný Ital s Lancií delta integrale, kterýho vyloženě můžu. Rallye rulez!
pam firenze Odesláno 11. června 2007 Nahlásit Odesláno 11. června 2007 to pam firenze včera jsem viděl jednu modrou na prodej, zkusím Ti najít adresu jestli chceš, no schvalne, skus... hehe, zeby som rozsiril vozovy park ??? neviem ci som kompetentny vlastnit takyto klenot
Návštěvník Snow Odesláno 11. června 2007 Nahlásit Odesláno 11. června 2007 (upraveno) no schvalne, skus... hehe, zeby som rozsiril vozovy park ??? neviem ci som kompetentny vlastnit takyto klenot Tady si vybereš http://www.classiccarsforsale.co.uk/view-c...wsevalue/Lancia Upraveno 11. června 2007 uživatelem Snow
Návštěvník Snow Odesláno 11. června 2007 Nahlásit Odesláno 11. června 2007 (upraveno) Tady si vybereš http://www.classicscars.com/lancia/lancia.html http://www.classiccarsforsale.co.uk/view-c...wsevalue/Lancia Upraveno 11. června 2007 uživatelem Snow
A@A Odesláno 11. června 2007 Nahlásit Odesláno 11. června 2007 1979 Lancia Stratos Stradale 110.000 EUR Kontak na predajcu : http://www.finecars.cc/en/detail/car/1083/...i1%5BRET%5D=199
jacob Odesláno 11. června 2007 Nahlásit Odesláno 11. června 2007 Dobře, auto to není špatné, ale podle snow to zatim vypadá, že kdyby jsem mu vychválil "jeho" Lancii Stratos, tak že budu taky najednou rozumět autům, ale bohužel musim říct, že autům i nadále asi rozumět nebudu, za cca 70000-150000 EUR za hezký kousek, je to opravdu auto vhodné do muzea nebo s nim ject jednou za rok a to je myslim škoda...
Doporučené příspěvky
Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.
Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat
Vytvořit účet
Vytvořte si nový účet. Je to snadné!
Vytvořit nový účetPřihlásit se
Máte již účet? Zde se přihlaste.
Přihlásit se