Přejít na obsah

JEDINÝ POŘÁDNÝ AUTO !!!


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 70
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Odesláno
Já hledám nějaký větší off road a zatím jsem skončil u tohoto. Ale asi se s tím bude ve městě blbě parkovat..

Ta nástupní plošina je k tomu zdarma? :thumbsup_anim: Asi bude dost potřeba.

 

Návštěvník Snow
Odesláno
Dobře, auto to není špatné, ale podle snow to zatim vypadá, že kdyby jsem mu vychválil "jeho" Lancii Stratos, tak že budu taky najednou rozumět autům, ale bohužel musim říct, že autům i nadále asi rozumět nebudu, za cca 70000-150000 EUR za hezký kousek, je to opravdu auto vhodné do muzea nebo s nim ject jednou za rok a to je myslim škoda...

Zdá se mi,že budeš první, u kterého si nastavím ignorovat :) , víš co mi dalo práce a bezesných nocí ;) sehnat na netu takové krásné fotografie, abych vás šokoval extra kouskem B) ?

 

Odesláno
Dobře, auto to není špatné, ale podle snow to zatim vypadá, že kdyby jsem mu vychválil "jeho" Lancii Stratos, tak že budu taky najednou rozumět autům, ale bohužel musim říct, že autům i nadále asi rozumět nebudu, za cca 70000-150000 EUR za hezký kousek, je to opravdu auto vhodné do muzea nebo s nim ject jednou za rok a to je myslim škoda...

vubec jsem nepochopil, co tim chce autor rict...

Odesláno (upraveno)

No, keď sme u tých "pořádných aut": mne sa celkom ľúbi Bristol. Jediný výrobca luxusných áut, ktorý je v britských rukách. Celkom fajn, klasické autá s klasickým dizajnom. Mmchd: stránka www.bristolcars.co.uk

Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma.

Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím.

Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma.

Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím.

Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma.

Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím.

Upraveno uživatelem Lovap
Odesláno (upraveno)

Úžasné auto a jedna z největších italských automobilových ikon (pokud pominu Lancia Delta Integrale - pokud si to jméno správně pamatuji). Na začátku 90. let rodiče koupili Lancii Thema. Napřed s obyčejným dvoulitrovým benzínem a pak po faceliftu silnější verzi s benzínovým turbem. parádní odpych (stejný kousek jako na té první fotce) :thumbsup_anim:

 

Lancia dokonce vyrobila top-model LANCIA THEMA 8.32 s motorem laděným firmou Ferrari, myslímže původem z Ferrari 308GTB :-)

8 válců, 32 ventilů, objem 2927 cm3, výkon 240koní, maximální rychlost 240km/h, zrychlení 0-100 za 6.8 sec.

Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma.

Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím.

Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma.

Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím.

Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma.

Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím.

Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma.

Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím.

Upraveno uživatelem ¨safi
Odesláno (upraveno)
díky, ještě musím sehnat 037 v barvách Martini a budu kompletní :)

 

Tuhle ?

 

IMG_4443byKacerovsky.JPG

 

Bude naživo k vidění na letošní rally Bohemia :) už se na to velmi teším.

Upraveno uživatelem roon
Odesláno (upraveno)

Snow, sibirnaya: chtěl jsem tím říct, že se mi to auto vůbec nelíbí, ale nechtel jsem to takhle napsat, radši jsem to dal najevo v textu, ale asi jsem to špatne napsal, takže se Vám oboum omlouvám chlapy!!

 

A jinak snow, že tě to stálo několik bezesných nocí, tak to samozřejmě obdivuju, že tě to baví hledat, neměl jsem nic proti Tobě, ale proti té Lancii...

Upraveno uživatelem jacob
Odesláno (upraveno)
Snow, sibirnaya: chtěl jsem tím říct, že se mi to auto vůbec nelíbí, ale nechtel jsem to takhle napsat, radši jsem to dal najevo v textu, ale asi jsem to špatne napsal, takže se Vám oboum omlouvám chlapy!!!

 

A jinak snow, že tě to stálo několik bezesných nocí, tak to samozřejmě obdivuju, že tě to baví hledat, neměl jsem nic proti Tobě, ale proti té Lancii...

 

Omluvám se, je to tady 2x, ale nevim proč...

Upraveno uživatelem jacob
Návštěvník Snow
Odesláno
Omluvám se, je to tady 2x, ale nevim proč...

 

Tak už za tím nic nehledej, je to v poho :thumbsup_anim: , stejně to bylo míněno jako legrace :thumbsup_anim:

 

Odesláno
No, keď sme u tých "pořádných aut": mne sa celkom ľúbi Bristol. Jediný výrobca luxusných áut, ktorý je v britských rukách. Celkom fajn, klasické autá s klasickým dizajnom. Mmchd: stránka www.bristolcars.co.uk

Bristol to je klasika, ve Speedu jsem viděl v nějakým čísle, že mají mít nějaký nový model, ale od té doby nic... Jinak jestli se nepletu, tak rezervu mají vpředu mezi předním kolem a dveřmi... Což je zajímavý detail

Odesláno
Bristol to je klasika, ve Speedu jsem viděl v nějakým čísle, že mají mít nějaký nový model, ale od té doby nic... Jinak jestli se nepletu, tak rezervu mají vpředu mezi předním kolem a dveřmi... Což je zajímavý detail

Majú. Fighter sa nazýva to autíčko. Má to motor z Vipera a ponúkajú aj preplňovanú verziu s 1012 hp (normál 525 a 628 hp).

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...