sauce Posted June 17, 2007 Report Posted June 17, 2007 Průměr 47,5mm, ruční nátah - modifikace kalibru Unitas. Jak se vám líbí?
Monk Posted June 17, 2007 Report Posted June 17, 2007 Průměr 47,5mm, ruční nátah - modifikace kalibru Unitas. Jak se vám líbí? ze se s vroubkama roztrh pytel;-) to frezkovani pod vterinovkou je schvalne, nebo je to jenom intereference na fotce?
Guest Snow Posted June 17, 2007 Report Posted June 17, 2007 to frezkovani pod vterinovkou je schvalne, nebo je to jenom intereference na fotce? Interference to nejsou, stačí jen zvětšit, jinak hodinky se mi líbí, správná velikost, nový trend Longines s dekorovanými číselníky mi nevadí a hodinky, které mají modřené ručičky přímo miluji.
stampee Posted June 17, 2007 Report Posted June 17, 2007 krasna kombinace vkusu a elegance, gratuluji-dobry vyber
sauce Posted June 18, 2007 Author Report Posted June 18, 2007 (edited) Sibirnayo, ty je opravdu vlastníš? Edited June 18, 2007 by sauce
PD Posted June 18, 2007 Report Posted June 18, 2007 Krásně velké hodinky, elegantní, to srovnání s railmastery se mi líbí, nevím které bych si vybral.
_Stepan Posted June 18, 2007 Report Posted June 18, 2007 Já určitě Longines já taky, možná s datumkou pod 12, ale jistě Longines. :-)
Onisan Posted June 18, 2007 Report Posted June 18, 2007 Já bych vzal jednoznačně Longines Myslím si, že to jsou jedny z těch hodinek co vypadají dobře u trička s límečkem stejně jako u obleku...
sibirnaya Posted June 18, 2007 Report Posted June 18, 2007 (edited) Monumentální, jsi štastným majitelem ? Sibirnayo, ty je opravdu vlastníš? hosi, nevlastnim, to jsou strycovy, ja sel do tech railmasteru. nejsem moc na ty radoby historicky cislice... Edited June 18, 2007 by sibirnaya
uns Posted June 21, 2007 Report Posted June 21, 2007 Tie Longines su uplne uzasne. Uzasny dizajn. Modre rucicky ma tiez beru, takze nemam nic co by som im vytkol. Myslim, ze sa Longines vybrali spravnou cestou.
Klokan Posted June 22, 2007 Report Posted June 22, 2007 Celá MASTER COLLECTION je moc povedená, virtuální katalog je tady http://www.longines.com/eng/html_longines/..._catalogues.cfm
Ptiger Posted June 22, 2007 Report Posted June 22, 2007 teda vždy jsem byl fanoušek Omega (teda serie de ville), ale tady bych asi volil Longines...
pp Posted June 22, 2007 Report Posted June 22, 2007 katalog je nádherný a ty chronografy na konci jsou krásné
N4M Posted June 22, 2007 Report Posted June 22, 2007 Slint, slint. Náádherný kousek. Longines se mi vždy líbily a tyhle jsou fakt moc povedené. Mimostředná vteřinovka a modřené ručky jsou fakt super kombinace.
Skeleton Posted June 23, 2007 Report Posted June 23, 2007 Ja je videl v realu (palac Flora, aneb unyla neprijemna prodavacka) a nakonec jsem zvolil Omega. Pro me oko bylo o zdibicek lepsi zpracovani u Railmasteru. Ale klidne bych mel oboje!
Recommended Posts
Create an account or sign in to comment
You need to be a member in order to leave a comment
Create an account
Sign up for a new account in our community. It's easy!
Register a new accountSign in
Already have an account? Sign in here.
Sign In Now