Karlos Posted June 24, 2007 Report Posted June 24, 2007 (edited) Už jste někdo zkoušel sundávat lunetu u Seiko Samurai? Otáčí se mi dost ztuha, asi by chtěla vyčistit, jen nevím jak ji dostat dolů a pak zase bezpečně zpátky... díky za rady. Edited June 24, 2007 by Karlos
Karlos Posted June 25, 2007 Author Report Posted June 25, 2007 Tak jak vidím, lunetu asi ještě nikdo nesundával. Našel jsem na Timezone tohle, třeba to někomu taky pomůže: http://forums.timezone.com/index.php?t=tre...ev=&reveal=
kubson Posted June 25, 2007 Report Posted June 25, 2007 ta luneta se prostě vypáčí jako velká většina lunet
Recommended Posts
Create an account or sign in to comment
You need to be a member in order to leave a comment
Create an account
Sign up for a new account in our community. It's easy!
Register a new accountSign in
Already have an account? Sign in here.
Sign In Now