Karlos Odesláno 24. června 2007 Nahlásit Odesláno 24. června 2007 (upraveno) Už jste někdo zkoušel sundávat lunetu u Seiko Samurai? Otáčí se mi dost ztuha, asi by chtěla vyčistit, jen nevím jak ji dostat dolů a pak zase bezpečně zpátky... díky za rady. Upraveno 24. června 2007 uživatelem Karlos
Karlos Odesláno 25. června 2007 Autor Nahlásit Odesláno 25. června 2007 Tak jak vidím, lunetu asi ještě nikdo nesundával. Našel jsem na Timezone tohle, třeba to někomu taky pomůže: http://forums.timezone.com/index.php?t=tre...ev=&reveal=
kubson Odesláno 25. června 2007 Nahlásit Odesláno 25. června 2007 ta luneta se prostě vypáčí jako velká většina lunet
Doporučené příspěvky
Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.
Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat
Vytvořit účet
Vytvořte si nový účet. Je to snadné!
Vytvořit nový účetPřihlásit se
Máte již účet? Zde se přihlaste.
Přihlásit se