Přejít na obsah

Casio G-Shock GA-100C-1A3


Doporučené příspěvky

Jsou to tyhle:http://casio-watch.fastcr.cz/produkty/casio-g-shock/g-shock-a-d/ga-1000-4a

 

Možná jsi je už tady někde zahlédnul, mám je já a pár fotek jsem tu dával, jejich výtečnou čitelnost v analogovém podání zaručuje antireflex. Jsou super.

asi sem je zahlíd černo oranžový? Luminiscenční vrstvu mají i indexy nebo jenom ručičky? Jako nevypadaj špatně

http://www.mywatcheshub.com//casio-mens-mwh-ga10001a-p-176744/?zenid=618458793957fcfb1c344c8fa8a49779

tady by byly i za super prachy, ale zase už bych chtěl za takový prachy solár a rádio

 

 

 

Ono se jim na 99,99 procent behem zaruky stejne nic nestane ;)

 

no jde o to, že ty černý bych chtěl prodat a to by šla cena dolu včetně záruky. Jinak jeden člen mi psal, že se mu začly lehounce mlžit když jsou rozdílný teploty a že se jim to prej docela stává, že to někde řešil, a mě by se určitě, jak se znám, něco vysr**o  :)

Upraveno uživatelem Strocek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 53
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Jojo, to jsou ony ... kdybys měl zájem hodinky Ti můžu předvést a případně zapůjčit, aby sis udělal obrázek co a jak a zkusil si je než bys je případně koupil.

Tak to seš vstřícnej, klidně bych se na ně mrknul jestli se pohybuješ v Praze, tak by sme mohli dát řeč. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak s tím mám "docela problém", protože ted jezdím s kamionem a moc se neutrhnu, čili tohle slíbit nemůžu, ale napadá mě, že další možnost může být sraz MAGu, jestli nějaký v proběhne výhledově. Ale estli na to nekvaltuješ, klidně to můžeme nechat po Novém roce ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...