Jump to content

Recommended Posts

Posted
Vidim, ze to moc lidi neoslovilo :D (vcetne me :whistle: )

Mňa hej. Typy ako Terzett, Quartett a Quintett sa mi celkom páčia. zaujímavý je aj Majesty s veľkou zotrvačkou (14400/min). A mne sa celkom páči aj Galaxy - to je ten s tou čiernou trblietajúcou sa výplňou - spolu so zlatom je to paráda!

 

Posted
Mňa hej. Typy ako Terzett, Quartett a Quintett sa mi celkom páčia. zaujímavý je aj Majesty s veľkou zotrvačkou (14400/min). A mne sa celkom páči aj Galaxy - to je ten s tou čiernou trblietajúcou sa výplňou - spolu so zlatom je to paráda!

 

Vsak proc ne, ale ja je moc nemusim ...

Posted

Tak me se teda vubec nelibi nicim me neoslovuji , ale jestli se ti libi tak proc ne kazdy mame jiny vkus .

Posted (edited)

Niektoré modely mi pripomínajú Jacquet Droz. Ovšem oveľa radšej by som nosil na rukách JD ako Blu.

 

BTW: ich stránky sa mi zdajú veľmi neprehľadné :sad01_anim:

Edited by uns
Guest RaGe
Posted

Zvláštní, mají něco do sebe, ale úplně mi stačí se na ně jednou kouknout na monitoru. :crying_anim02:

  • 3 years later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...