gooseman Odesláno 15. dubna 2024 Nahlásit Odesláno 15. dubna 2024 Po delší době provětrávám tyto fešandy
Jiří Sedlák Odesláno 16. dubna 2024 Nahlásit Odesláno 16. dubna 2024 V 15. 4. 2024 v 15:45, gooseman napsal: Po delší době provětrávám tyto fešandy Za mě něj potápky a zdaleka ne jen od Seika.
Návštěvník cecil Odesláno 17. dubna 2024 Nahlásit Odesláno 17. dubna 2024 V 15. 4. 2024 v 15:45, gooseman napsal: Po delší době provětrávám tyto fešandy Nádherný hodinky. Vždycky mě zajímalo jestli jsou větší než klasické 300m Marinemastery SBDX001.
gooseman Odesláno 17. dubna 2024 Nahlásit Odesláno 17. dubna 2024 Tak ještě jednu aktuální přidávám. Pro Cecila: mám možnost porovnání, v minulosti jsem měl jak SBDX001 tak i SLA025. Toto jsou SLA039. Oproti SLA025 za mě zvítězila barva cifru, barva gumy a „Ever-Brilliant Steel“ (zmínil jsem se o tom v tomto vláknu na str. 1363). Hezčí modrou jsem na jiných hodinkách nikdy neviděl, byť mě H. Moser & Cie s jejich Funky blue taktéž hodně dráždí. Byť v recenzích, které jsem před koupí prohlédl jsou klasické Marinemastery hodnoceny jako trošičku menší, tak za mě je to přesně naopak. Lépe se mně nosí na zápěstí SLA a určitě vliv hraje i velice příjemná guma. S gumou a vlastně i s tahem jsem se u klasických MM300 nikdy zcela neskamarádil. Odkaz na článek na Hodinkee.com.
Návštěvník cecil Odesláno 17. dubna 2024 Nahlásit Odesláno 17. dubna 2024 před 22 minutami, gooseman napsal: Tak ještě jednu aktuální přidávám. Pro Cecila: mám možnost porovnání, v minulosti jsem měl jak SBDX001 tak i SLA025. Toto jsou SLA039. Oproti SLA025 za mě zvítězila barva cifru, barva gumy a „Ever-Brilliant Steel“ (zmínil jsem se o tom v tomto vláknu na str. 1363). Hezčí modrou jsem na jiných hodinkách nikdy neviděl, byť mě H. Moser & Cie s jejich Funky blue taktéž hodně dráždí. Byť v recenzích, které jsem před koupí prohlédl jsou klasické Marinemastery hodnoceny jako trošičku menší, tak za mě je to přesně naopak. Lépe se mně nosí na zápěstí SLA a určitě vliv hraje i velice příjemná guma. S gumou a vlastně i s tahem jsem se u klasických MM300 nikdy zcela neskamarádil. Odkaz na článek na Hodinkee.com. Díky moc zase si mám co pročítat a nastudovat. Tyhle ty SLA Seika se mi vždy líbily ani velký ani malý. Ideální na denní nošení. A to si myslím že mám hodně velkou ruku. MM300 Jsou fajn ale na tahu a i tak mi přišly trošku menší. Na gumě se mi nelíbily.
martincihak Odesláno 19. dubna 2024 Nahlásit Odesláno 19. dubna 2024 Dnešní dodávka řemínků. Konečně jsem se odhodlal vyměnit tah, asi potřebuju vychytanější nástroje na demontáž tahu
adam.ra Odesláno 20. dubna 2024 Nahlásit Odesláno 20. dubna 2024 Po delší době opět za kulturou a k té příležitosti koncertní SKX.
kaktusář Odesláno 20. dubna 2024 Nahlásit Odesláno 20. dubna 2024 po půl dne tahu zkouším natořemínky...celodenní nošení tahu prostě nedám
Doporučené příspěvky
Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.
Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat
Vytvořit účet
Vytvořte si nový účet. Je to snadné!
Vytvořit nový účetPřihlásit se
Máte již účet? Zde se přihlaste.
Přihlásit se