Přejít na obsah

Jaké Seiko máte právě na ruce?


People

Doporučené příspěvky

Tohle kluci zvládnou, i kdyby se to rozlezlo. Spíš bych je nechal preventivně otevřít a zkontrolovat, oživit nebo vyměnit těsnění. Jestli je to koroze má to nějakou příčinu. Už jsi je měl ve vodě? Minimálně bych zkusil na ohřáté hodinky kápnout na sklo ledovou vodu nebo kousek ledu, jestli se nerosí. I v hodinkách které těsní může být zavřená vlhkost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 28,9tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

před 2 hodinami, kaktusář napsal:

a já furt dneska řešim jakési smetí nebo začínající korozi? u mejch spiritů a přemejšlím, jestli s tím jít do onyxu - aby se to jako nerozlezlo nebo co - přitom nic okem vidět není, jen pod větším zvětšením...

 

image.thumb.png.ffbaf020ae036569e4c9d29a8010f238.png

 

image.thumb.png.c5bec0426cbd0c50f0d5d901622dc571.png

 

image.thumb.png.24007246b976e17b9e697b995b3c7266.png

 

 

Asi bych to psychicky nedal,zkusil bych se poradit s Jeronimem,dokáže divy☺️

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 12 minutami, Jiří Sedlák napsal:

Tohle kluci zvládnou, i kdyby se to rozlezlo. Spíš bych je nechal preventivně otevřít a zkontrolovat, oživit nebo vyměnit těsnění. Jestli je to koroze má to nějakou příčinu. Už jsi je měl ve vodě? Minimálně bych zkusil na ohřáté hodinky kápnout na sklo ledovou vodu nebo kousek ledu, jestli se nerosí. I v hodinkách které těsní může být zavřená vlhkost.

asi s nimi zajdu do onyxu, do vody jsem je radeji nebral...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

diky za reakce, porad mi vrtalo hlavou, jestli to resit a radeji to tedy resit budu,  aspon budu klidnej, kdyz se zjisti co to je,  prece jen to nejsou 50-70 let stare hodinky...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Jiří Sedlák napsal:

Jsou to ty odsud z inzerce? Měl jsem cukání je koupit. Ale co, má je další pacient, to je hlavní. Nemůžu mít všechno.

ano, byly tu dlouho :) tak sem se jich nakonec ujal..  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jinak pohoda, dělají cca 11 vterin do plusu a běžným pohledem není vůbec nic vidět podezřelého, takže mi to nevadí, ale malinko vadí, jsem prostě zvědavej, co tam je... kolega, co to prodával, tak psal v inzerátu, že je tam možná měněno sklo - že nezná historii... takže mám i chuť je dát do onyxu všechno zkontrolovat, možná přidat a/r atp... prostě se s nimi poradit, co má a nemá cenu a jestli do toho vůbec investovat... ale jsou prudce nositelné, tah velmi příjemný... např. sarxy jsou krásné, ale větší, hůř se mi nosí. tah už je na mě moc ostrej a těžkej... tyhle spirity jsou pro mě přesně, nikde nic netlačí, navíc maj lumi... prostě jsou to od začátku moje velmi oblíbené hodinky, tak jim chci dát péči... baví mě, že jsou trošku jeté, vnímám to spíš jako plus :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele něco prostě pasuje do víc témat a byla by to škoda je neobohatit. Což je i tenhle případ. Já se aspoň snažím když už tak dát každou fotku jinou. Stejně ty fotky nakonec vypadají podobně, když jsou na nich jedny hodinky. Ale co, když ty hodinky stojí za to...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...