Přejít na obsah

de Grisogono Occhio Ripetizione Minuti


Doporučené příspěvky

Odesláno

Moc hezký nápad. Možná blbá fotka, ale jako strojař bych viděl ještě možnosti dovedení k technické dokonalosti. Ale nápad parádní - klobouček!

Odesláno

Kamera s minutovou repeticí, proč ne, co třeba autíčko s klaksonem, jako blbůstka dobrý, jako hodinky ne, nic na tom nemění jejich zřejmý úspěch, když prvotina vylezla v roce 2005. Já mám rád hodinky jako hodinky a kameru jako kameru. Takže novodobej kýč...je zajímavý, že tohle slovo čtu často v umělecké HH, kde to opravdu nechápu a tohle je zřejmě v poho. Ale jo, je fajn když se líbí každýmu něco jinýho.

Odesláno

Asi jsou hezke, ale nedovedu si predstavit na sve ruce.

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...