Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Odesláno

Vlastně bych je moc chtěl, i když dochtor nejsem. Průměr 38 mm bez korunky, růžový zlato, chrono stupnice na výpočet pulsu pacientů.

Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma.

Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím.

Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma.

Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím.

Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma.

Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím.

Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma.

Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím.

Odesláno
Vlastně bych je moc chtěl, i když dochtor nejsem. Průměr 38 mm bez korunky, růžový zlato, chrono stupnice na výpočet pulsu pacientů.

 

 

Hodinky jsou docela hezké, ale myslím, že než by se člověk vyznal v těch čísílkách a ciferníčcích, tak by pacient umřel. :thumbsup_anim:

Trošku mi to připomíná Navitimery nebo Longines, podle kterých prý něco počítal Lindbergh. Užitečné to je asi jako tachymetrická stupnice.

Jinak na měření pulsu stačí pohmat bez koukání na hodinky, pokud rozeznáte rozdílný tikot hodinek s frekvencí 21 000 a 28800, pak normální puls od zrychleného nebo zpomaleného poznáte taky. Případně vdobě elektroniky vše změří monitor a je to. :wheelchair:

Odesláno

Medicinu dělám, tak jsem takové chtěl a koupil jsem tady na foru Prim Aesculap za pouhých 400 kč. Mám z nich radost co se týče praktického využití na stěně v ordinaci nad stolem vypadají moc hezky.

Návštěvník Kamil
Odesláno
Medicinu dělám, tak jsem takové chtěl a koupil jsem tady na foru Prim Aesculap za pouhých 400 kč. Mám z nich radost co se týče praktického využití na stěně v ordinaci nad stolem vypadají moc hezky.

 

A co pacienti? Líbí se jim nebo někdo pozná, že to jsou Primky?

Odesláno
A co pacienti? Líbí se jim nebo někdo pozná, že to jsou Primky?

 

Upřímně řečeno řekl bych že pacientum je to šumafuk těší to mě.Je to logické kdybych měl nějakej velkej trabl a přišel ke kolegovi a i když jsem na hodinky zatížený asi bych přehlédl  na ty 3 metry i kdyby mu na zdi visely Vacheron Constantin

Odesláno (upraveno)

Varovani svycarskeho ministerstva zdravotnictvi: Uvedeny pristroj zrychluje tepovou frekvenci stredniho zdravotnickeho personalu. Doporuceno pouzivat pouze v horizontalnich polohach. :thumbsup_anim:

 

Jsou fakt nadherny a nejen temi funkcemi. Vintage mam proste rad :speak_cool:

Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma.

Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím.

Upraveno uživatelem frista

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...