Jump to content

Recommended Posts

Posted

Včera se mi přišel pochlubit syn sousedky, že od svého známého v Bavorsku dostal darem tyto hodinky. Pochopitelně tvrdil, že jde o originál v ceně desítek tisíc euro. Krabičku a dokladu si prý ponechal. Co na to říkáte?

porsche.jpg

Originál by měl dle mého vypadat takhle.

porsche_indicator1.jpg

Posted (edited)

Komentář netřeba. Ještě k tomu prvnímu obrázku nahoře. Všimněte si té malé ručičky pod 12. Jaký má účel netuším /asi žádný, prostě tam je/. Prý se pohybuje při stisku tlačítka.

strojek1.jpg

porsche_indicator2.jpg

Edited by gandalf
Posted

Koukal jsem na ně dnes v China Town ( vedle Freeportu ), stály spolu s Breitling For Bentley a Omega Seamaster 1700,- podle zkušenosti by se daly usmlouvat na cca 1300,- a samozřejmě meli třeba i Panerai a jiné kousky... :thumbsup_anim:

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...