Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Odesláno

Včera se mi přišel pochlubit syn sousedky, že od svého známého v Bavorsku dostal darem tyto hodinky. Pochopitelně tvrdil, že jde o originál v ceně desítek tisíc euro. Krabičku a dokladu si prý ponechal. Co na to říkáte?

porsche.jpg

Originál by měl dle mého vypadat takhle.

porsche_indicator1.jpg

Odesláno (upraveno)

Komentář netřeba. Ještě k tomu prvnímu obrázku nahoře. Všimněte si té malé ručičky pod 12. Jaký má účel netuším /asi žádný, prostě tam je/. Prý se pohybuje při stisku tlačítka.

strojek1.jpg

porsche_indicator2.jpg

Upraveno uživatelem gandalf
Odesláno

Koukal jsem na ně dnes v China Town ( vedle Freeportu ), stály spolu s Breitling For Bentley a Omega Seamaster 1700,- podle zkušenosti by se daly usmlouvat na cca 1300,- a samozřejmě meli třeba i Panerai a jiné kousky... :thumbsup_anim:

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...