gandalf Odesláno 14. července 2007 Nahlásit Odesláno 14. července 2007 Včera se mi přišel pochlubit syn sousedky, že od svého známého v Bavorsku dostal darem tyto hodinky. Pochopitelně tvrdil, že jde o originál v ceně desítek tisíc euro. Krabičku a dokladu si prý ponechal. Co na to říkáte? Originál by měl dle mého vypadat takhle.
Luk Odesláno 15. července 2007 Nahlásit Odesláno 15. července 2007 Hodinky za 3,3 milionu korun. Holt má někdo štěstí na známé. ............ ....... ovšem my víme své.
gandalf Odesláno 15. července 2007 Autor Nahlásit Odesláno 15. července 2007 Kyby byl zájem, tak mám pro porovnání i foto strojků.
Mike. Odesláno 15. července 2007 Nahlásit Odesláno 15. července 2007 Kyby byl zájem, tak mám pro porovnání i foto strojků. Rad se podivam.
PigyCZ Odesláno 15. července 2007 Nahlásit Odesláno 15. července 2007 Nádherný origoše za 180 euro :P tady jsou
gandalf Odesláno 15. července 2007 Autor Nahlásit Odesláno 15. července 2007 (upraveno) Komentář netřeba. Ještě k tomu prvnímu obrázku nahoře. Všimněte si té malé ručičky pod 12. Jaký má účel netuším /asi žádný, prostě tam je/. Prý se pohybuje při stisku tlačítka. Upraveno 15. července 2007 uživatelem gandalf
koblih69 Odesláno 15. července 2007 Nahlásit Odesláno 15. července 2007 Koukal jsem na ně dnes v China Town ( vedle Freeportu ), stály spolu s Breitling For Bentley a Omega Seamaster 1700,- podle zkušenosti by se daly usmlouvat na cca 1300,- a samozřejmě meli třeba i Panerai a jiné kousky...
Doporučené příspěvky
Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.
Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat
Vytvořit účet
Vytvořte si nový účet. Je to snadné!
Vytvořit nový účetPřihlásit se
Máte již účet? Zde se přihlaste.
Přihlásit se