Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Zdravím zdejší osazenstvo, vždycky se mi líbily Breitlingy Navitimery, ale jsem založen tak, že se vždycky snažím trochu vybočovat. A před časem jsem narazil na Sinn 903st a mám pocit, že to je to pravé. Na tomhle fóru jsem o nich mnoho nenašel. Máte někdo zkušenost? Zkusíte se podělit?

post-34705-0-83289400-1422002993_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kromě značky co je na nich jinak...:-) někdo kopíroval od někoho...???

No, kopíroval a nekopíroval. Breitling v r. 1979 v podstatě zkrachoval a rozprodával, co mohl. Sinn odkoupil design Navíků. Pak se Breitling vzpamatoval a začal Navitimery opět vyrábět. Sinn je sice údajně žaloval, ale pak to raději stáhli a domluvili se na drobných změnách a vyrábějí je oba.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jo, napíšu to ještě sem:-) Sinn je moje oblíbená značka, ale tady myslím udělali přešlap. Když chrona od Sinnu tak 103 v libovolném provedení. Tam je kus jejich historie, tady je kus historie Béček. 

Já už Béčka dřív měl a bylo to super, jen mi na nich vadí ta opulentnost. Neumím to dobře pojmenovat, ale to jak a koho Béčka oslovujou, mě trochu odrazuje to té řeky vstoupit znovu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě by štval ten pocit, že jsem si je koupil páč nemám na Navitimery:) Nicméně jestli ti todle nevadí, hodinky to budou dobrý..

 Jinak dík za vysvětlení, jak to je s tim designem.

 Koukám na ten strojek vevnitř, chrono od Sellity, zajímavý.. vůbec to neznám. Zajímalo by mě, kdo to ještě používá.

Upraveno uživatelem Micey
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja ti reknu, co bude. koupis si Sinn, pak te prestanou bavit - bo se zakoukas trebas do Damaska s inhousem - zacnes je prodavat a budes plakat, jak na tom projedes gate. Kup si jety becka, ty se daj dobre koupit, dobre prodat, sou svy, na kuzi ani tolik nekrici a mas pokoj..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já už Béčka dřív měl a bylo to super, jen mi na nich vadí ta opulentnost. Neumím to dobře pojmenovat, ale to jak a koho Béčka oslovujou, mě trochu odrazuje to té řeky vstoupit znovu.

No tady ta "opulentnost" bude ale úplně stejná. To přeci není jen o logu. Já měl k Béčkám úplně stejný vztah, ale teď je žeru, jen na většinu modelů nemám ruku. Navíc na Navitimerech podle mě není opulentního nic.  Pořád jsem pokukoval po Moonech, Subech, ale teď je to pro mě najednou nuda. Vím, za půl roku to bude zase nějak:-) Jinak díky za info jak to bylo, musím se tedy Sinnu trochu omluvit. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...