Jump to content

redd

Member_50
 • Posts

  1,815
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž

Recent Profile Visitors

12,113 profile views

redd's Achievements

Megazávislák

Megazávislák (7/8)

 1. Já už dlouho uvažuji nad tímhle, jen furt bojuju s cenovkou. Myslím, že tady ten nápad opravdu dotáhli. https://weberworkshops.com/products/moonraker
 2. Pravděpodobně to vydrží, ale nemusí. Riziko, do kterýho bych rozhodně nešel. Zvlášť, kdybych vezl další osoby…
 3. Investice vzdělání svých dětí jsou nejlépe utracené peníze. Lepší než do hodinek, outdoorovýho vybavení, mtb…
 4. Mám P365X, kupováno tady https://www.prodej-zbrani.cz/
 5. Do kapsy nůž jedině s klipem. Tu malou kapsičku používám na klíče nebo mince.
 6. Šilhavý měl být už dávno pryč - nulový charisma i sebevědomí - a to je vidět na projevu týmu. Nevím, kolik je dceři toho Neumanna, ale asi dělal dohazovače
 7. Strop plati jen na neregulovanou (trzni) cast celkove ceny elektriny.
 8. Celková cena nebo jen cena silové elektřiny?
 9. Souhlas. Nemam sice srovnani, ale 2 kurzy s https://motolisy.cz mam za sebou (enduro cestou necestou a skola driftu). Za me spokojenost.
 10. Nebál bych se ani o fous většího objemu (30-32 l). Dává to větší možnosti s minimálním nárůstem váhy batohu. Vybríal bych mezi značkami Osprey, Deuter a Gregory. Co se ti bude líbit a sedne to, to vezmi. Jinak příští týden bude -25 % na batohy v Rockpointu (sleva z plné ceny), tak se může nějaký kousek vyplatit.
 11. Objem vs rychlost nekomentuju, ale by mě jeblo furt běhat dokola
 12. No já v nich neběhám, ale chodím… Za ty roky se mi krásně srovnaly prsty, nohu pořád posiluješ (klenbu atd), celkově pecka… Na běhání za mě nesmysl.
 13. Já od roku 2016 víceméně přešel na barefoot obuv kromě náročných aktivit (běh a vysokohorská turistika s báglem). Tam nedám dopustit na "konvenční" obuv. Můj názor je, že běh v barefootech vyžaduje hodně hodně času s nejasným výsledkem, ale vysokým rizikem. Taky většinu času člověk neběhá, ale chodí, a tudiž normální obuv na chůzi je důležitější. Moje doporučení je: doma chodit bos, venku v barefootech (boty/sandály), běhat v dostatečně širokých botách, ale aspoň s nějakým tlumením (a klidně i s dropem).
 14. Doporučuji kontaktovat servis Omega (já před lety řešil s Dušákem Na Příkopech). Měli, prodali, cena byla příznivá (oproti nesmyslům někde na internetu).
×
×
 • Create New...