mondeo2 Odesláno 1. prosince 2014 Nahlásit Odesláno 1. prosince 2014 a ještě jeden v té době můj favorit, dokonce i ty cigára jsem si kupoval Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím. Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím. škoda, že tu už nejsou k sehnání, z nostalgie bych si je zas zapálil..................
Návštěvník maxigabrielg Odesláno 2. prosince 2014 Nahlásit Odesláno 2. prosince 2014 to boli časy.... tie cigarety predavali aj v takom valcovom baleni - bolo to velmi efektne!
mondeo2 Odesláno 2. prosince 2014 Nahlásit Odesláno 2. prosince 2014 to boli časy....tie cigarety predavali aj v takom valcovom baleni - bolo to velmi efektne!jo ty měli v tůzu taky jsem je měl, už ani nevím kam se to podělo
milomac Odesláno 27. prosince 2014 Nahlásit Odesláno 27. prosince 2014 (upraveno) Můj nejoblíbenější vůz F1 byl Lotus 72D v barvách JPS, pak Ferrari 312 B2. Letos jsem si pořídil model Lotusu 1:18 (teda byl pod stromečkem od ježíška ). Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím. Upraveno 27. prosince 2014 uživatelem milomac
Honza.manta Odesláno 27. prosince 2014 Nahlásit Odesláno 27. prosince 2014 Můj oblíbený vysavač: Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím. Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím. Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím.
utrejch Odesláno 25. února 2015 Nahlásit Odesláno 25. února 2015 Komentatorem zustava ten kreten Richtr, no nic, budu se divat radsi online na sky. Jinak letosni testy dost necitelne, mercedes zrejme stale nejlepsi ale za nim to je nejasne.
MR1990 Odesláno 25. února 2015 Nahlásit Odesláno 25. února 2015 Kde se to bude letos vysílat? sport tv http://www.sport1tv.cz/Zpravy/cs-CZ/2015/02/25/F1-uvod-OV
ava Odesláno 25. února 2015 Nahlásit Odesláno 25. února 2015 Jestli jsem to dobře pochopil, tak to půjde v přímém přenosu jak na sport 1HD tak i 2HD.
Návštěvník maxigabrielg Odesláno 26. února 2015 Nahlásit Odesláno 26. února 2015 Můj nejoblíbenější vůz F1 byl Lotus 72D v barvách JPS, pak Ferrari 312 B2. Letos jsem si pořídil model Lotusu 1:18 (teda byl pod stromečkem od ježíška ). P8175097.JPGpresne si to zhrnul - pre mna tak isto!no uvidime, ako sa tato sezona rozbehne, uz sa celkom tesim a aj na motorky!
spineshank Odesláno 26. února 2015 Nahlásit Odesláno 26. února 2015 Nevite nekdo jestki bude aspon Markiza vysilat F1?
ava Odesláno 26. února 2015 Nahlásit Odesláno 26. února 2015 Markíza ani Nova už ne. Pouze sport1 a sport2. Ale nevím, jestli to budou vysílat na obou programech najednou.
spineshank Odesláno 26. února 2015 Nahlásit Odesláno 26. února 2015 Tak to je teda na dve veci,to si me nepotesil.....
ava Odesláno 26. února 2015 Nahlásit Odesláno 26. února 2015 No já mám právě možnost sledovat pouze sport2HD, tak doufám, že to budou dávat jak na sport 1 tak sport2. Jinak pokud máš satelit, tak ještě RTL.
vsudybyl Odesláno 26. února 2015 Nahlásit Odesláno 26. února 2015 Mě spíše zajímá jak dlouho jim to zůstane na placeném kanálu.urcite zaplatili za práva balík peněz. Mě zůstane sledování na RTL Sent from my iPhone using Tapatalk
ava Odesláno 26. února 2015 Nahlásit Odesláno 26. února 2015 To si piš, že to je balík. Doufejme, že alespoň sezonu 2015.
vsudybyl Odesláno 26. února 2015 Nahlásit Odesláno 26. února 2015 Chci věřit ,ze jen tu.myslim ,ze F1 nepatří na placeny kanál.u nás určitě ne Sent from my iPhone using Tapatalk
utrejch Odesláno 26. února 2015 Nahlásit Odesláno 26. února 2015 Placeny kanaly mi nevadi, ale imbecilni komentator strasne. Navic za moje tezce vydelane prachy!
spineshank Odesláno 26. února 2015 Nahlásit Odesláno 26. února 2015 Chci věřit ,ze jen tu.myslim ,ze F1 nepatří na placeny kanál.u nás určitě neSent from my iPhone using Tapatalkjj toto je failJeste takto muzou MotoGP dat parchanti.........
milomac Odesláno 26. února 2015 Nahlásit Odesláno 26. února 2015 (upraveno) To máme za to, že jsme říkali: Nuda, usnul jsem u toho, přepnul jsem to, vypnul jsem to.... .A propos, nebudou dávat přenosy na některé stanici v rozhlase? Že bych aspoň něco z toho měl..... Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím. Nebo je za tím zase ten Bernie Ecclestone? Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím. Upraveno 26. února 2015 uživatelem milomac
Doporučené příspěvky
Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.
Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat
Vytvořit účet
Vytvořte si nový účet. Je to snadné!
Vytvořit nový účetPřihlásit se
Máte již účet? Zde se přihlaste.
Přihlásit se