Jump to content

El Nano

Member_50
 • Posts

  2,489
 • Joined

 • Last visited

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydlí
  Praha

Recent Profile Visitors

6,996 profile views

El Nano's Achievements

Megazávislák

Megazávislák (7/8)

 1. Přátelé, je tady fliegerfriday, tak si dovolím nabídnout své pilotky Tisell Pilot 40 mm Typ A. Uvnitř je spolehlivá Miyota s hackingem. Číselník s krásnou lumi a modřenými ručkami je kryt safírem. Nerad pouštím hodinky, ale mám toho víc, než je zdrávo a tyhle se na ruku nedostaly opravdu dlouho. Je škoda, aby ležely v hodinkovnici. Stav je perfektní, minimální stopy po nošení, lehce obnošený kožený řemen. Většinou jsem je nosil na hadru. Součástí prodeje jsou pouze hodinky. Pro Chronomag můžu přihodit ještě třeba nějakej NATO strap. Osobka v Praze nebo PPL kurýr v ceně. Cena 5999 Kč.
 2. Jeden z prvních prototypů Minorů
 3. Tohle si dokážu představit.
 4. Krásnej boční profil.
 5. Za mne určitě ty GMT polárky s náramkem. Vypadaj parádně! Nějaké tooly od Sinnu jsem už dlouho neměl. Býčí hlava s pandím obličejem je cool, ale zatím jsem asi do tohoto typu pouzdra nedozrál. Každopádně se mi líbí, jak je pouzdro na 12. hodině o 3 mm vyšší, aby mohl být naklopený číselník. Zelené 103 jsou krásné, hezčí než loňské 104 ve stejným odstínu, ale u chrona bych momentálně sáhl po 158
 6. Diky! Jsou z Koscomu. Hodinové pípnutí ani vibraci bohužel nemají.
 7. Esklása v plný. Hvězda je hvězda nebo jak se to rika. Konečně mam reprezentativní vozidlo k noudejtům.
 8. Člověk si takhle měří ráno tepovku na svých géčkách a najednou mu přijde mail z Glashütte, jestli prej nechci Nomosy
 9. Taky Díky Tano, užívám hodinové pipnuti jsem kazdopadne nenašel, ale Casio na tom maká a postupně vydávají aktualizace softwaru, takže se treba dočkáme!
 10. Díky GPS a měření tepu to jsou ideální společnici nejen na silnici.
 11. Díky! Tuto funkci jsem nenašel, ale ještě jednou se na to podívám a pořádně je prozkoumám.
 12. Po čase mám zase ve sbírce digitálky a ne jen tak ledajaké. Konkrétně Casio G-Shock G-Squad GBD-H1000-8ER . Kromě optického senzoru, který měří nejen tepovku, ale taky detekuje průtok krve pod kůží, mají také akcelerometr, který počítá kroky a měří zrychlení, magnetický senzor (kompas), tlakový senzor (výškoměr, barometr) a teploměr.
 13. Od minulého pátku na ruce
×
×
 • Create New...