Jump to content

El Nano

Member_50
 • Content Count

  2,488
 • Joined

 • Last visited

About El Nano

 • Rank
  nodatediver

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydlí
  Praha

Recent Profile Visitors

6,477 profile views
 1. Tohle si dokážu představit.
 2. Krásnej boční profil.
 3. Za mne určitě ty GMT polárky s náramkem. Vypadaj parádně! Nějaké tooly od Sinnu jsem už dlouho neměl. Býčí hlava s pandím obličejem je cool, ale zatím jsem asi do tohoto typu pouzdra nedozrál. Každopádně se mi líbí, jak je pouzdro na 12. hodině o 3 mm vyšší, aby mohl být naklopený číselník. Zelené 103 jsou krásné, hezčí než loňské 104 ve stejným odstínu, ale u chrona bych momentálně sáhl po 158
 4. Diky! Jsou z Koscomu. Hodinové pípnutí ani vibraci bohužel nemají.
 5. Esklása v plný. Hvězda je hvězda nebo jak se to rika. Konečně mam reprezentativní vozidlo k noudejtům.
 6. Člověk si takhle měří ráno tepovku na svých géčkách a najednou mu přijde mail z Glashütte, jestli prej nechci Nomosy
 7. Taky Díky Tano, užívám hodinové pipnuti jsem kazdopadne nenašel, ale Casio na tom maká a postupně vydávají aktualizace softwaru, takže se treba dočkáme!
 8. Díky GPS a měření tepu to jsou ideální společnici nejen na silnici.
 9. Díky! Tuto funkci jsem nenašel, ale ještě jednou se na to podívám a pořádně je prozkoumám.
 10. Po čase mám zase ve sbírce digitálky a ne jen tak ledajaké. Konkrétně Casio G-Shock G-Squad GBD-H1000-8ER . Kromě optického senzoru, který měří nejen tepovku, ale taky detekuje průtok krve pod kůží, mají také akcelerometr, který počítá kroky a měří zrychlení, magnetický senzor (kompas), tlakový senzor (výškoměr, barometr) a teploměr.
 11. Od minulého pátku na ruce
 12. Casio představilo první G-Shocky s měřením tepové frekvence. Konkrétně se jedná o model Casio G-Shock G-Squad GBD-H1000-8ER . Kromě optického senzoru, který měří nejen tepovku, ale taky detekuje průtok krve pod kůží, mají také akcelerometr, který počítá kroky a měří zrychlení, magnetický senzor (kompas), tlakový senzor (výškoměr, barometr) a teploměr. Dále jsou hodinky vybaveny GPS a modrým zubem, aby se mohly zakousnout nejen do mého jabka. Uvidíme, jestli u mě zvítězí nad Apple Watch, který používám na sport. Zatím je mám od minulého pátku a vypadá to, že to jablečný hodinky budou mít těžký. Zatím jedna rychlá fotka z párování s telefonem skrze aplikaci G-Shock Move. Další postřehy později.
 13. El Nano

  Sinn 103 Sa B E

  Gratuluju i zde, jsou parádní :-)
 14. Už jsou volné jenom poslední dva kousky ... :-) Moc díky všem, kterým se hodinky a projekt líbí!
×
×
 • Create New...