Jump to content

El Nano

Member_50
 • Content Count

  2,480
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

About El Nano

 • Rank
  nodatediver

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydlí
  Praha

Recent Profile Visitors

6,214 profile views
 1. Díky! Tuto funkci jsem nenašel, ale ještě jednou se na to podívám a pořádně je prozkoumám.
 2. Po čase mám zase ve sbírce digitálky a ne jen tak ledajaké. Konkrétně Casio G-Shock G-Squad GBD-H1000-8ER . Kromě optického senzoru, který měří nejen tepovku, ale taky detekuje průtok krve pod kůží, mají také akcelerometr, který počítá kroky a měří zrychlení, magnetický senzor (kompas), tlakový senzor (výškoměr, barometr) a teploměr.
 3. Casio představilo první G-Shocky s měřením tepové frekvence. Konkrétně se jedná o model Casio G-Shock G-Squad GBD-H1000-8ER . Kromě optického senzoru, který měří nejen tepovku, ale taky detekuje průtok krve pod kůží, mají také akcelerometr, který počítá kroky a měří zrychlení, magnetický senzor (kompas), tlakový senzor (výškoměr, barometr) a teploměr. Dále jsou hodinky vybaveny GPS a modrým zubem, aby se mohly zakousnout nejen do mého jabka. Uvidíme, jestli u mě zvítězí nad Apple Watch, který používám na sport. Zatím je mám od minulého pátku a vypadá to, že to jablečný hodinky budou mít těžký. Zatím jedna rychlá fotka z párování s telefonem skrze aplikaci G-Shock Move. Další postřehy později.
 4. El Nano

  Sinn 103 Sa B E

  Gratuluju i zde, jsou parádní :-)
 5. Už jsou volné jenom poslední dva kousky ... :-) Moc díky všem, kterým se hodinky a projekt líbí!
 6. Moc díky! Já asi taky nejsem úplně typická zbraňová cílovka, ale tenhle tactical look mě v tomhle případě baví. Pořád jsem potřeboval nějaký B mustr, ale s otočnou lunetou jich moc není, tak jsme si ho udělali sami
 7. Tak to moc rád slyším a mám radost! Těším se na fotky!
 8. to mi je líto, Martine
 9. Mám radost, že se tento projekt podařilo dotáhnout do zdárného konce. První fotky jsou vizualizace a poslední už fotka reálného kousku, který mám od rána na zápěstí.
 10. Díky! Jsem rád, že se líbí!
 11. :-D jo, ten kompas je ke každýmu kousku
 12. 25/25 a tak trochu splněný sen :-)
 13. Nová limitka z dílen Chronoshopu, která vznikla ve spolupráci s magazínem Zbraně & náboje. Máme radost Kubsone? Máme. Více informací najdete třeba zde na blogu https://blog.chronoshop.cz/?p=4764
×
×
 • Create New...