Přejít na obsah

Omega Seamaster Planet Ocean 2200.50


Doporučené příspěvky

Dakujem :-) mas nejaky problem z tahom na moonoch? Ja som si ho zmensil o try a pol dielika a sedi mi perfektne:-) Moony nemaju na konci u spony puldilky? Ved Moonom nato neskutocne pristane ale z tym tahom si ma prekvapil nevedel som ze u spony na Moonoch niesu. Vidim to ze o chvilu pribudne dalsi clen z PO:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 2tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

1/2 dílky nejsou Ave a když oddělám jeden dílek (na spone jen dve dírky pro regulaci a navíc blízko u sebe) jsou hodne volné. Když dva tak otíká ruka. Ani štelování dírka a/dírka b na sponě nic neřeší. Podle AD ani půldílky neplánují takže buď nato (spokojenost) nebo kůže popř. spíš koupit starší tah (netuším jestli nejde vyměnit jen spona za straší).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nn, tenhle necham Ave at je baleni kompletni spolu s ostatnima blbinkama (lupa, velcro atd.) a maji decka co dedit pak ;) Ale novej asi brzo poptam tady. Jinak POcka dneska drahou polovickou zatrzeny, ale to nebude mit dlouhy trvani az na to bude dostatek volnyho streliva :)

Ty ses kazdopadne s POckama co se tahu a regulace spokojenej? Trosku me mrzi ta absence neceho modernejsiho na jinak tak supr hodinkach.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ok dobre si to vymyslel som rad ze myslis na deti:-) urcite si ich zadovaz a manzelke daj kusok casu ono ju to prejde a urcite ti ich odobry:-) ja regulaci neriesim sedia mi presne na ruke tak ako maju viem ze nemaju regulaciu ako napriklad todory no mne to absolutne nevadi a inak som Tomas:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsou to naprosto dokonale hodinky! Vcera jsem si poridil Omega SMP (fotky nekde ve vedlejsim vlakne), ktere jsou pro me take dokonale..ale prijde cas a jednou si dojdu i pro Omega PO :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

X let si budes veci slibovat na stari a odkladat az zjistis ze se ti vy*ere auto a uvalis na to kese, pak pracka, zase sypes, pak decka....az si uvedomis ze kdyz si to nekoupis ted tak nikdy (pokud mas dost prasuli samozrejme). Ja takhle odkladal moony 16 let nez sem si rekl dost a koupil je, pocit jako kdybys prodal babicku ze kolik penez to stalo a vis co? Za mesic/dva najednou mas hodinky, ucet se srovnava, pocit vinny se vytraci ale radost, radost ta se zvetsuje ;)

Btw a jak bylo psano, ta doba za kterou si koupis je primo umerna tvymu casu denne ztravenymu tady na foru, to je hodne velky akcelerator stejne jako tento super topic ;))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cca pred sedmi lety jsem si poridil Omega cal. 1151..po necelych dvou letech mi preskocilo a prodal jsem je ve skvelem stavu za pulku PC (zde naforu :-) )..od te doby jsem nejak na hodinky zanevrel..chybeli mi..chybeli mi me Omegy. Pak bylo (a stale je) dost beznych starosti, prace, bydleni rodina a jine konicke. Pred asi mesicem se me manzelka zeptala jestli uz vim co chci k 30 narozeninam..rekl jsem ze vubec..

Nejak jsme diskutovali a ona na me najednou vybalila zda bych si nechtel poridit nejake hodinky. Ze sice jsme ted investovalu do dovolene, ale nejaketak kolem 20-ti tisic bych poridit mohl..

Hned se to ve me rozzarilo a sel jsem kam jimam nez sem, na Chronomag :-).

Listoval jsem vlaknem "Prodam", koukl na bazis..vedel jsem, ze nove nechci. Chtel jsem koupit neco, co me zaujme..nekolik tydnu jsem vse radne prohlizel..a s kazdou mou navstevou se zvysovala i cena kterou jsem chtel do nich investovat..nakonec z 20k to bylo 40k a od pondelka mam doma krasne Omega SMP cal. 1164 :-) ( i kdyz ted doma zrovna nejsou,jelikoz jsou od vcerejsku u Dusaka na preventivni kontrole)

Vim, ze kdybych si je ted nekoupil akoupil treba nejake B-42 (taky se mi libi) tak Omegy bych jeste dlouho nemel..ted mam sve SMP-cka a dalsi meta jsou PO :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...