Přejít na obsah

Omega Seamaster Planet Ocean 2200.50


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 2tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

kurna Tome mas to vymakany, tahle trojice ti zustat tak uz sem prakticky ani nemusis chodit cuchat po dalsich ale jen publikovat krasny fotky :)

PO jsou me velikosti sympatictejsi ale se SD je tezky neco porovnavat celkove. Nejlepsi je mit vsechny :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dakujem:-))) ked ti mám pravdu povedať, mne sa tieto seadwellery zdaju malé, už som nejak zvykol na vetsí priemer, skôr by som zobral asi SDDS v 44 nehovrím že tieto niesu krásne, to by som klamal, no proste mne prídu malé:-D ale na druhej strane na ruke sedia skvelo :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Možné to je že by som si zvykol:-) Fakt ten Rolex má svoje čaro to musím uznať, ale ako som písal pre mna idealnejsie by bolo SDDS ak sa mi toto postasti, už budem fakt len pridávať fotky a kochať sa :-D Nemám časový limit na ich vrátenie, povedal mi že ich môžem mať koľko chcem a ked ma prestanú baviť tak mu ich vrátim:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vždycky se mi tak nějak automaticky líbily v šedé variantě, ale projel jsem teď celý toto vlákno a prostě černá je černá :) Navíc to pak jde i černým řemenem/kaučukem. Jinak 42 mm je imho už na potápky málo, ale samozřejmě záleží na celkových proporcích člověka :)

Prepac ale v šedej variante? To myslíš ktoré?

Plus toto je veľkosť 45.5mm

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vždycky se mi tak nějak automaticky líbily v šedé variantě, ale projel jsem teď celý toto vlákno a prostě černá je černá :) Navíc to pak jde i černým řemenem/kaučukem. Jinak 42 mm je imho už na potápky málo, ale samozřejmě záleží na celkových proporcích člověka :)

Ahoj Kubo to napisal dokonale to neva sem tam ten cifr dava taky otien sivej asi si toto myslel mam pravdu lebo inak je cifr cierno cierny:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prepac ale v šedej variante? To myslíš ktoré?

Plus toto je veľkosť 45.5mm

 

 

Ahoj Kubo to napisal dokonale to neva sem tam ten cifr dava taky otien sivej asi si toto myslel mam pravdu lebo inak je cifr cierno cierny:-)

 

Právě že jsem vždycky tak nějak automaticky uvažoval o těchto hodinkách v šedé a příjemně mě překvapily tyhle tvoje černý. Velikost 42 jsem myslel ohledně těch rolád. Takže jsme si jen trochu neporozuměli :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě že jsem vždycky tak nějak automaticky uvažoval o těchto hodinkách v šedé a příjemně mě překvapily tyhle tvoje černý. Velikost 42 jsem myslel ohledně těch rolád. Takže jsme si jen trochu neporozuměli :)

Pohoda.. Ale šedé sa nerobia.. Sú čierne alebo oranžové.. Plus dámsky model celý biely
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...