Přejít na obsah

výběr hodinkovnice


noviisek

Doporučené příspěvky

Dnes dorazila hodinkovnice, takže sem dávám pár rychlocvaků mobilem. Jinak musím uznat, že je to bytelná truhlička, krásná matná povrchová úprava, odstín na můj vkus moc do červena, ale co už. Jinak to bude lapač na prach a smítka, hlavně černý interiér. Na fotkách už je to vidět.

Na víko mohla být nějaká pojistka, když už ne zámek (ten mají jiné modely), ale transport se moc nepředpokládá, tak je to asi OK.

image.thumb.jpeg.60054bd21544abec7de0d430702474c3.jpeg

HOD0001.jpg

HOD0002.jpg

Upraveno uživatelem tombas
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 124
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

@tombas hodinkovnica vyzerá super, len je nejaká malá - už máš iba 2 voľné chlieviky, o mesiac či dva, nebudeš mať kde dávať nové kúsky 😄 Tú poistku som pôvodne chcel aj ja (páčia sa mi krabičky, čo majú vpredu len malé guľaté "tlačítko"), no nakoniec mi to vôbec nechýba. Tak dúfam, že budeš s ňou spokojný a tvojim hodinkám sa v nej bude dobre oddychovať.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky, vypadá opravdu super a jak píšeš, že je malá, tak to máš pravdu, to bylo mé největší dilema, jestli nevzít na 10 nebo 12ks, ale řekl jsem si, že prostě více než 8ks hodinek bych neunosil a pokud něco přibude nad stanovený maximální limit, tak zase bude muset něco pryč.

No a nebo je ještě v záloze pořízení další hodinkovnice 🤣🤣🤣

A jak sám vidíš, tak v portfoliu hodinek mám ještě velké mezery. Chybí mi pořádné potápky (modré nebo zelené?), koukám po pilotkách s full lume ciferníkem, Beringy vpravo nahoře půjdou nejspíše pryč, i když se nosí pohodlně a je to keramika, safír a jsou nejmenší a pohodlně i pod rukáv košile.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, tombas napsal:

Díky, vypadá opravdu super a jak píšeš, že je malá, tak to máš pravdu, to bylo mé největší dilema, jestli nevzít na 10 nebo 12ks, ale řekl jsem si, že prostě více než 8ks hodinek bych neunosil a pokud něco přibude nad stanovený maximální limit, tak zase bude muset něco pryč.

No a nebo je ještě v záloze pořízení další hodinkovnice 🤣🤣🤣

A jak sám vidíš, tak v portfoliu hodinek mám ještě velké mezery. Chybí mi pořádné potápky (modré nebo zelené?), koukám po pilotkách s full lume ciferníkem, Beringy vpravo nahoře půjdou nejspíše pryč, i když se nosí pohodlně a je to keramika, safír a jsou nejmenší a pohodlně i pod rukáv košile.

Ako som začal čítať tvoj príspevok, tak ma napadlo, že prečo tak komplikovane (nejaké dnu, nejaké von), keď majú plný sklad hodinkovníc 😄

Každý máme v portfóliu hodiniek rezervy ... aj keby som ich mal 50, tak vždy sa nájdu nejaké, ktoré by chýbali, no ja som len na začiatku cesty, ja ich mám ešte len zopár 😄

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Přečetl jsem to tu a s mírnou skepsi objednal na Alze tento kousek: FRIEDRICH LEDERWAREN 20068-3

Mno, je to pěkný, se mi to docela líbí. Ale tyhle plastíky...

Prostě by to chtělo tuhle stejnou bedýnku, klidně MDF, ale potaženou reálnou kůží. Nevím, prostě to nevoní, není tak příjemný na dotek.

Jinak funkční a rozumný to určitě je.

Pár fotek, protože se mi to zdá víc do červena než na webu výrobce.

9E9C4B0F-CEF6-4146-9EC7-BD679F4DD80D.jpeg

3949E38A-85F4-4FDC-BFE3-910E8605D402.jpeg

77F12421-5CB0-458B-8EE0-4BACC2C4005F.jpeg

56D80565-970B-423C-A38B-069C212B9393.jpeg

21D2BF9C-DB54-4721-BB43-9D6094A2876C.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...