Přejít na obsah

výběr hodinkovnice


noviisek

Doporučené příspěvky

@tombas ten "karbón" mi príde taká kolotočarina, no bude to niekde schované, inak mi to vyhovuje ... snáď aj spracovanie bude primerané cene, tak ak tu niekto nedá niečo odskúšané, skúsim kúpiť túto mačku vo vreci ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 124
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Pred par lety jsem koupil hodinkovnici tady:

http://www.strapculture.com/anchorwb.html 

Na sest kousku, pod tim je misto na remeny, stezejky, spony, naradi, hadrik ... no zkratka na bordel :) 

Ale jestli jeste fungujou, to nevim, sorry.

 

Upraveno uživatelem honza71
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, honza71 napsal:

Pred par lety jsem koupil hodinkovnici tady:

http://www.strapculture.com/anchorwb.html 

Na sest kousku, pod tim je misto na remeny, stezejky, spony, naradi, hadrik ... no zkratka na bordel :) 

Ale jestli jeste fungujou, to nevim, sorry.

 

Ďakujem za info, vyzerajú parádne. Ten čierny štvorcový za mňa úplne super, no asi skúsim ten, čo Tombas posielal link. Za 80€ aj keby to nebolo top, tak ma to nerozplače a je to s našich končín, tak za pár dní to mám doma. A páči sa mi, že tam sú tie vankúšiki širšie, ako to, čo som si vybral pôvodne, tam by mohlo prísť k hodinkovej nehode a ak by sa mi v krabičke poškrabali napr moje Festinky, tak by to bolo smutné 😄

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 hodinami, tombas napsal:

Tohle mi třeba přijde jako lepší koupě, jak provedením, tak cenou:

https://www.gaira.cz/p/628/kazeta-na-hodinky-gaira-202022-26

Dík, už sú objednané, budem referovať spracovanie až dorazia. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@tombas ak bude spracovanie v pohode, pánty sa nebudú vyklať a hodinkám sa v nej bude dobre oddychovať, tak budem spokojný. O dizajn mi až tak nejde ... našiel som si jednu, ktoré sa mi fakt aj páčila, ak zatváranie bolo ok, no stála cez 200€, čo sa mi zrovna za krabičku dať nechce. To si radšej odložím a som o 200€ bližšie k novým hodinkám 😄

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

je to len krabička, ak bude tá, čo si poradil plniť účel, budem maximálne spokojný. A keď ju zaplním (k čomu mi ostáva tam veľa miesta a veľa času to potrvá) No objednaná je, zaplatená tiež, tak snáď v piatok, alebo pondelok dorazí a budem referovať, či ten výrobca za niečo stojí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 11 hodinami, Pán času napsal:

je to len krabička, ak bude tá, čo si poradil plniť účel, budem maximálne spokojný. A keď ju zaplním (k čomu mi ostáva tam veľa miesta a veľa času to potrvá) No objednaná je, zaplatená tiež, tak snáď v piatok, alebo pondelok dorazí a budem referovať, či ten výrobca za niečo stojí.

Mám ji naklikanou v košíku a už jsem chtěl odeslat objednávku, ale pak jsem si řekl, že když už ji máš na cestě, tak ještě chvilku počkám na recenzi, není přece nutné, když to nevyjde, abychom se spálili oba. Pak si to případně vyměníme, objednám já a ty počkáš na recenzi. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 minutami, tombas napsal:

Mám ji naklikanou v košíku a už jsem chtěl odeslat objednávku, ale pak jsem si řekl, že když už ji máš na cestě, tak ještě chvilku počkám na recenzi, není přece nutné, když to nevyjde, abychom se spálili oba. Pak si to případně vyměníme, objednám já a ty počkáš na recenzi. :)

Jasné, ak ti tých pár dní nenaháňa, rád budem informovať o svojich dojmoch zo spracovania až dorazí (no počítaj s tým, že nie som odborník na krabičky a nemám s čím porovnávať, no vyklanie pántov, lícovanie dielov, prípadne či dorazí nepoškodená zvládnem posúdiť). Uvidím aj ako rýchlo to pošlú, recenziu na krabičku som ešte nepísal 😄

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 minutami, Pán času napsal:

Jasné, ak ti tých pár dní nenaháňa, rád budem informovať o svojich dojmoch zo spracovania až dorazí (no počítaj s tým, že nie som odborník na krabičky a nemám s čím porovnávať, no vyklanie pántov, lícovanie dielov, prípadne či dorazí nepoškodená zvládnem posúdiť). Uvidím aj ako rýchlo to pošlú, recenziu na krabičku som ešte nepísal 😄

Všechno je jednou poprvé, věřím, že bude všechno v pořádku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

@tombas takže hodikovnica dorazila ... predajca ju zabalil tak, že sa nebolo čoho báť, ohľadom prípadného poškodenia (klasický kartón od predajcu, pod ním ešte jeden rovnaký kartón od výrobcu v ktorom bola v ochranných polystyrénových vycpávkach krabica na spôsob topánkovej a v tej bola hodinkovnica zabalená do ochrannej fólií)

Hodinkovnica si myslím až na pár drobností predčila moje očakávania. Pri kovovej dekorácií na veku je tenulinký škrabanec (vidieť aj na foto hneď pod tým plieškom), alebo nejaká vada spôsobená lepením danej dekorácie (nevadí mi to tam, možno by sa to dalo odstrániť, ale dalo by sa to aj viac posrať, tak to tam ostane). Z boku je na vonkajšej strane malinký fliačik, ktorý pravdepodobne vznikol pri osádzaní pántov, tak ho výrobca vytmelil a celá hodinkovnica sa zalakovala (takže tam vidieť fliačik v inom odtieni, na dotyk nič necítiť). A tretia drobnosť - čalúnenie bolo trošku zapatlané od lepidla, nič hrozné aj keby to tam ostalo, no išlo to odstrániť. 

Samotné spracovanie mi príde veľmi príjemné, pánty fungujú, ako majú (zvislé vodiace pásiky v pántoch sú tam len vložené, tak pri zatrasení hodinkovnicou je ich počuť, no neplánujem ňou triasť 😄). V balení bola aj handrička na čistenie hodiniek, tak nemusím používať tie, čo boli pribalené k hodinkám, prípadne kupovať samostatne - no pri vysokom lesku hodinkovnice asi ňou budem viac utierať ju, ako hodinky.

Vankúšiky majú fajn tvrdosť a spracovanie, obvod majú cca 18cm, teda asi ako moja ruka, tak hodinky na nich v pohode sedia. Široké sú dostatočne, nehrozí, že by sa jedny hodinky dotýkali druhých.

Takže za mňa spokojnosť a za tie peniaze som čakal niečo tragickejšie 🙂 

170545587_137301251677190_2234821774835416059_n.thumb.jpg.b7c7118a3dcf947a7bbc99d49e1d2a1e.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky díky za recenzi. To co popisuješ jsou asi opravdu nepodstatné detaily a drobné kosmetické vady. A je to teda opravdové dřevo? Má to nějaký zámek, nebo je víko jen zaklapávací?

Ještě uvažuji, jestli nevzít nějakou s tmavým vnitřním čalouněním, protože tahy a řemeny bývají občas trošku ušmudlané, hlavně v létě, tak aby to za chvíli nebylo špinavé.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@tombas materiál neviem, je to lakované do vysokého lesku - asi drevotrieska, pochybujem, že masív, no je to solídne, ťažké, myslím, že to neurazí. Len ak je niekto moc poriadkumilovný, tak sa nautiera. Odtlačky prstov na krabičke sú samozrejmé, no hlavne z toho kovového idú dole len ťažko - je to tam úplne zbytočné. Nepomohlo to ani dizajnu, ani ničomu.

Zámok to nemá, je to len zaklapávacie.

Ja som chcel práve svetlý interiér, keď sa to zasviní, tak ma to nebude trápiť, viac by ma mrzelo, keby náhodou ten tapacír bol zle nafarbený a zasvinil náhodou nejaký remienok na hodinkách.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...