Přejít na obsah

TAG Heuer Carrera


hornet

Doporučené příspěvky

Návštěvník Snow
Asi tomu nějak nerozumím, jelikož internetový obchod watch.de je solidní a není se čeho bát, tak nechápu proč by si někdo měl hryzat nechty. A pokud jde o finanční stránku, tak je pece lepší si obědnat po internetu a ušetři, než někomu rvat lowe (peníze) za nic. A pokud jde o to "osahaní", tak to lze udělat v jakémkoli obchodě u nás.

 

Na internetové obchody už z vysoka kašlu, nehodlám se nervovat a jak jsem psal raději si připlatím, je mi srdečně jedno nakolik je watch.de solidní, toto je vysvětlení.

 

P.S. abych přišel do prodejny, osahával, prohlížel, zkoušel a pak nic nekoupil, v tom případě bych si připadal jako debil.

Upraveno uživatelem Snow
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 45
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Asi tomu nějak nerozumím, jelikož internetový obchod watch.de je solidní a není se čeho bát, tak nechápu proč by si někdo měl hryzat nechty. A pokud jde o finanční stránku, tak je pece lepší si obědnat po internetu a ušetři, než někomu rvat lowe (peníze) za nic. A pokud jde o to "osahaní", tak to lze udělat v jakémkoli obchodě u nás.

Ano, ale jsou lidé, kterým přijde trochu nefér tady u nás "osahávat" hodinky, brát tedy čas prodavačům, s vědomím, že je nakonec koupím někde jinde, někde po internetu. Nemluvím o běžné návštěvě hodinářství, ale o opakovaném podrobném zkoumání jedněch hodinek, na které si myslím, ale o kterých vím, že pokud si je koupím, tak určitě ne v tom hodinářství, kam na ně chodím koukat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Snow
Snow, je to tvoje rozhodnutie, ktore samozrejme akceptujem. Zaujimalo by ma vsak, ci mas nejaku konkretnu zlu skusenost.

 

No jeje, hned čtyři :( , jsem smolař

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...